» Wieści » Nasza Księgarnia wchodzi do gry!

Nasza Księgarnia wchodzi do gry!

04-02-2016 10:24 | Balint 'balint' Lengyel

Nasza Księgarnia wchodzi do gry!

Na rynku gier planszowych wkrótce pojawi się nowy gracz - Wydawnictwo Nasza Księgarnia!

Informacja prasowa:

NASZA KSIĘGARNIA to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce. Powstało w 1921 roku i łączy w sobie tradycję
i nowoczesność. Utrzymujemy szerokie kontakty z wydawnictwami zagranicznymi w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Posiadamy wyłączne prawa do publikacji w języku polskim takich bestsellerów światowych, jak książki Astrid Lindgren, 9-tomowy cykl o Muminkach Tove Jansson, „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka” A.A. Milne´a z oryginalnymi ilustracjami Ernesta Sheparda, cykl o Mikołajku znakomitej spółki autorsko-ilustratorskiej Sempé i Goscinnego. Przybliżamy polskim czytelnikom najciekawsze pozycje literackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Już wkrótce robimy kolejny krok w rozwoju naszej firmy: od czerwca 2016 r. rozpoczyna pracę dział gier planszowych. Stworzyliśmy zespół złożony z najlepszych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku gier. Kierować nim będzie Jarosław Basałyga, wydawca
z 10-letnim doświadczeniem, mający na koncie wiele gier cenionych przez młodszych i starszych graczy, m.in. Pędzące żółwie, Nogi stonogi, Budowa zamku, Pan tu nie stał!, Potwory w Tokio, Metropolia, Sztuka wojny, Santiago.

Naszym celem jest stworzenie szerokiej i atrakcyjnej oferty nowoczesnych gier dla dzieci, rodzin i dorosłych.
Jesteśmy przekonani, że dzięki pasji i doświadczeniu naszego zespołu gracze w całej Polsce będą mieli możliwość poznania wielu emocjonujących planszówek opracowanych przez najlepszych autorów z Polski i zagranicy.

Autorów zainteresowanych przedstawieniem projektów swoich gier i ewentualną współpracą z naszym wydawnictwem prosimy o kontakt mailowy: [email protected].

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Nasza Księgarnia


Czytaj również

Labirynty: Minotaur
Labirynty, labirynty, jak uciec z nich?
- recenzja
Koty
Spokojny koci sen
- recenzja
Ekosystem
Wielka gra dla małych i dużych
- recenzja
Sen – edycja jubileuszowa
Nowy, piękny sen
- recenzja
Draftozaur
Niby dinozaury ale prawie jak cuda!
- recenzja
Gra Słów
Zgadnij, co mam na myśli?
- recenzja

Komentarze


earl
   
Ocena:
+1

Za czasów mego dzieciństwa (lata 80.) to NK była chyba największym wydawnictwem publikującym dla dzieci. Z tego co pamiętam to przynajmniej 2/3 książek, które wówczas kupowali mi rodzice, miało znak wydawniczy NK. Dobrze więc, że się rozwija a nie odwrotnie.

04-02-2016 14:29
balint
   
Ocena:
0
Mam identyczne odczucia jak Earl.
04-02-2016 16:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.