» Wieści » Nadciągają Najeźdźcy z dalekich krain

Nadciągają Najeźdźcy z dalekich krain

12-01-2017 20:49 | Balint 'balint' Lengyel

Nadciągają Najeźdźcy z dalekich krain

Wydawnictwo Phalanx Games zapowiedziało dodruk Scythe oraz pierwszy dodatek, noszący tytuł Najeźdźcy z dalekich krain.

Informacja prasowa:

Po światowym sukcesie gry Scythe (trzy angielskie dodruki – pierwszy nakład obejmował 26 tys. egzemplarzy) gra podbiła również serca polskich graczy.  Pierwszy nakład, który przypłynął do nas 20-stopowym kontenerem, rozszedł się w niespełna miesiąc. Gra zdobywa także rewelacyjne oceny i uznanie wśród recenzentów. Geek Factor przyznał jej ocenę 10/10, Gambit 8,5/10, a Kurier Planszowy  8/10. Scythe znajduje się także w pierwszej dziesiątce w rankingu prowadzonym na BoardGameGeek. To nie tylko za sprawą ciekawej mechaniki, ale również pięknych grafik i alternatywnej wizji świata stworzonej przez Jakuba Różalskiego.

Gra wzbudziła olbrzymie zainteresowanie – każdego dnia otrzymujemy zapytania o możliwość jej kupna. Nowy Rok rozpoczynamy więc od dwóch dobrych informacji. Po pierwsze: będzie dodruk gry. Przedsprzedaż jest już prowadzona w naszym sklepie. Scythe można nabyć w promocyjnej cenie 299,95 zł. Drugą, również wyczekiwaną przez graczy, wiadomością jest zapowiedź dodatku. Najeźdźcy z dalekich krain wprowadzają dwie nowe frakcje i umożliwiają epicką rozgrywkę w gronie sześciu i siedmiu graczy. Albion i Togawa oferują odmienne style gry i pozycje startowe, a dwie nowe plansze graczy dodają kolejne opcje na rozwój własnego imperium. Rozszerzenie zawiera 10 plastikowych figurek (z dedykowaną im specjalną wypraską), nowe monety o nominale $50, a także 62 drewniane znaczniki oraz zasady i karty Automy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W ramach przedsprzedaży przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje nie tylko ponad 25% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej (149,95 zł), ale także pakiety unikatowych kart spotkań, celów i fabryki. Pochodzą one z kampanii crowdfundingowej gry Scythe na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals) i po zakończeniu przedsprzedaży nie trafią one do normalnej dystrybucji. Karty te, tak jak wszystkie inne komponenty gry, są w polskiej wersji językowej. W przedsprzedaży dodawana będzie także karta z wariantem rozgrywki pozwalającym rozegrać partię z udziałem wielu Autom. To nieoficjalny, ale przetestowany i przyjęty entuzjastycznie przez społeczność graczy, dodatek do Scythe. Przetłumaczyliśmy go i wydrukowaliśmy na dobrym papierze, tak by nie odbiegał jakością od pozostałych komponentów. Grę wraz z dodatkiem Najeźdźcy z dalekich krain można kupić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 399,95 zł. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Scythe | Phalanx Games


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.