» Loot Island

Loot Island

Dodał: Jan 'SoAmazinglyBad' Mikołajczak

Loot Island
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Loot Island (Loot Island)
Typ gry: kościana
Projektant: Aaron Haag
Ilustracje: Mariano Iannelli
Wydawca oryginału: What's Your Game?
Data wydania oryginału: 2017
Wydawca polski: hobbity.eu
Data wydania polskiego: 31 stycznia 2018
Wiek graczy: 10+
Czas rozgrywki: od 2 do 5
Cena: 84,89 PLN

1640 A.D Straszna klątwa spadła na piękną wyspę na Oceania Indyjskim ... tylko dlatego, że mogła. Wkrótce okazało się, że jej mroczna magia dotknie nie tylko tego, kto spróbuje zabrać cokolwiek z wyspy, ale także nawiedzi każdego, kto tylko ośmieli się zbliżyć do jej wybrzeży.
Pomysłowi i pozbawieni zasad piraci szybko zdali sobie sprawę, że wyspa stanowi idealne miejsce do ukrycia ich łupów, ponieważ po zakopaniu, skarby były prawie niemożliwe do powtórnego skradzenia. Dumni ze swojego perfekcyjnego planu i wyjątkowej kreatywności nazwali wyspę “Loot Island.”
Będąc tak samo sprytni, jak i mądrzy, wymyślili idealną sztuczkę, aby oszukać wyspę: wraz ze skarbem zakopali również amulety mające chronić ich przed klątwą. Narysowali mapę prowadzącą do kryjówek z drogocennymi skarbami, w razie gdyby coś poszło nie tak... oczywiście tak się stało. Pozbawiona poczucia humoru, ale nie złośliwości, wyspa nie lubiła, gdy ktoś ją oszukiwał, więc w jakiś sposób sprawiła, że piraci na całym świecie stracili wszystkie swoje mapy. W rezultacie skarby zostały utracone na zawsze ... no, prawie.
 
1902 A.D Setki lat później zawód pirata stał się niestety nieco przestarzały, a na scenę wkraczają eleganccy i szlachetni poszukiwacze skarbów (tak - Ty).
Los, który notorycznie lubi sobie pogrywać, obdarował Cię fragmentami starodawnej mapy w kształcie kart (co za zbieg okoliczności!), abyś mógł zmierzyć się z innymi graczami w poszukiwaniu równie wspaniałej, jak i niebezpiecznej fortuny.
Musisz współpracować z pozostałymi poszukiwaczami skarbów, aby zebrać mapy i znaleźć łupy. Równocześnie musisz bezlitośnie rywalizować z nimi, aby zdobyć dla siebie jak największą część łupu (w końcu jest to piracki skarb, arrr!)


Czy masz pasujące fragmenty mapy? Czy pozostali gracze mają odpowiednie części, które pomogą Ci znaleźć drogę do skarbu? I... czy będziesz w stanie pozbyć się klątwy?
Gracz, który znajdzie najlepszy balans pomiędzy współpracą, a rywalizacją, połączy go z odpowiednim wyczuciem czasu na podęcie akcji i będzie miał odrobinę szczęścia, wygra grę posiadając najcenniejsze skarby i złamie przekleństwo LOOT ISLAND!

Źródło: http://www.hobbity.eu

Tagi: Loot Island | What's Your Game? | hobbity.eu | Mariano Iannelli | Aaron Haag


Czytaj również

Robin Hood
Nie mam Robina i co mi pan zrobisz?
- recenzja
Mr. Jack in New York
Tropiąc mordercę
- recenzja
Mr. Jack
Klasyk na stole
- recenzja
Fief
Symulator polityczny jakich mało
- recenzja
Haru Ichiban
Żółty, wiosenny liść
- recenzja
Signorie
Wszystko zostaje w rodzinie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.