» Wieści » Królestwo królików w listopadzie

Królestwo królików w listopadzie

10-11-2017 13:32 | Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska

Królestwo królików w listopadzie

Wydawnictwo Egmont zapowiedziało wydanie nowej gry Królestwo królików, która swoją premierę będzie mieć w listopadzie bieżącego roku.

Informacja prasowa:

Zostań długouchym lordem i zbuduj imperium!

Przejmuj kontrolę nad rozległymi terytoriami. Buduj zamki, farmy i wydobywaj cenne surowce. Nie zapominaj o tajnych misjach króla, które na koniec gry zapewnią ci dodatkowe porcje pysznych marchewek. Każda decyzja w grze przybliża cię do zwycięstwa, ale tylko jeden z was uzyska uznanie króla i zostanie okrzyknięty najlepszym władcą królików!

Proste zasady i wiele możliwości zdobywania punktów sprawią, że gra spodoba się zarówno rodzinnym, jak i zaawansowanym graczom.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Królestwo królików to gra strategiczna dla 2–4 długouchych lordów. Twoim zadaniem będzie podbić i zasiedlić nowe terytoria w imieniu króla królików. Odkryj najdalsze zakątki świata, zbieraj surowce i buduj wspaniałe miasta. Nie zapomnij przypodobać się królowi, wypełniając tajne misje.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa. Gracze otrzymują je na końcu każdej rundy za swoje księstwa oraz na koniec gry za zdobyte skarby i zrealizowane misje.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Wszystkie działania w grze wykonuje się za pomocą kart, które przekazywane są pomiędzy graczami. Karty pozwalają na zajmowanie terytoriów, budowę budynków i pozyskiwanie pergaminów z misjami i skarbami. Wybieraj karty rozważnie i kształtuj swoją strategię. Miej na uwadze, że karty, które oddasz, mogą przydać się przeciwnikom.

Gracz z największą liczbą  wygrywa grę i otrzymuje honorowy tytuł „Władcy Królików”, który zostaje przy nim aż do kolejnej rozgrywki. W przypadku remisu gracze dzielą się zwycięstwem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: wydawnictwo Egmont | Królestwo królików


Czytaj również

Avengers i X-Men #9: Axis
Co za dużo, co niezdrowo
- recenzja
Batman: Świt mrocznego księżyca
Początki bywają trudne
- recenzja
Królestwo Królików
Długouche imperium
- recenzja
Żubr Pompik
Dobrze wpaść na żubra
- recenzja
Najlepsze planszówki pod choinkę #2
Święta z grami planszowymi

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.