» Wieści » Kampania The Walking Dead anulowana

Kampania The Walking Dead anulowana

17-10-2018 11:24 | Joanna 'Shadov' Walczak

Kampania The Walking Dead anulowana

Na stronie Wspieram.to przeznaczonej dla kampanii The Walking Dead edycja polska, Czacha Games zamieściło informację, że z powodu braku kontaktu z drukarnią w Chinach zmuszeni są anulować zbiórkę. Wydawca rozpoczyna zwrot wpłaconych środków, zaś poniżej publikujemy oficjalne oświadczenie.

Wydawnictwo zaproponowało także alternatywne rozwiązanie w postaci możliwości zakupu innych gier w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oto oficjalna informacja od wydawcy:

Kampania Anulowana

Witajcie,

niestety mimo naszych usilnych starań i prób kontaktu z drukarnią w Chinach nie udało nam się uzyskać jasnej i klarownej odpowiedzi, kiedy produkcja polskiej edycji mogłaby się zacząć i zakończyć. Wobec powyższego jesteśmy zmuszeni do anulowania kampanii. Nie chcemy dłużej trzymać Was w niepewności nie znając żadnych, choćby przybliżonych, terminów realizacji. Sami jesteśmy również tym bardzo zasmuceni, gdyż z serią TWD wiązaliśmy spore oczekiwania i nadzieje na naszym rynku.

Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy zwrot wpłaconych przez Was środków w tej kampanii. Prosimy zatem o przesłanie nam swoich danych do przelewu na poniższego maila: 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

[email protected]

Proponujemy Wam również, zamiast zwrotu wpłaconych pieniędzy, możliwość zakupu innych naszych gier w bardzo atrakcyjnych cenach (dotyczy to TYLKO osób, które wsparły projekt The Walking Dead). Szczegóły oferty na nasze pozostałe gry wyślemy do zainteresowanych mailem. Oczywiście zakupione gry z naszej oferty wyślemy do Was niezwłocznie i na nasz koszt.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest ona kompletnie niezależna od naszego wydawnictwa i nie mamy na nią niestety żadnego wpływu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Pozdrawiamy

Czacha Games

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: wspieram.to
Tagi: Czacha Games | wspieram.to | The Walking Dead


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.