» Wieści » Jeszcze więcej fasolek w Fasolkach!

Jeszcze więcej fasolek w Fasolkach!

31-08-2010 23:39 | Paweł 'Szept' Furman

Jeszcze więcej fasolek w Fasolkach!
Już pod koniec września w polskich sklepach pojawi się pierwsze rozszerzenie do gry Fasolki zatytułowane… Fasolki: Rozszerzenie. Fasolki: Rozszerzenie to pierwszy na polskim rynku zestaw dodatkowy do gry Fasolki stworzonej przez Uwe Rosenberga. Jest to nie tylko zwykłe tłumaczenie zagranicznego dodatku. W rozszerzeniu znajdzie się zestaw 4 modułów. Powstał on z połączenia dodatków Erweiterungs-Set 1, Ladybohn (samodzielnej gry o Fasolkach) oraz osobnych kart dołączanych w Niemczech do Das Große Bohnanza Buch. Ponadto został wzbogacony wariantem dwuosobowym opublikowanym pierwotnie w amerykańskim wydaniu Fasolek. Fasolki: Rozszerzenie składa się z czterech modułów:
  • Nowe gatunki fasolek – wprowadzający do gry nowe gatunki fasolek umożliwiające przeprowadzenie rozgrywki nawet w siedem osób.
  • Fasolufka – nowa wersja podstawowej gry, w której poza panami fasolkami występują panie fasolki oraz dzieci fasolki. Panie fasolki mają o wiele korzystniejszy fasolometr niż ich partnerzy, ale działają tylko wtedy, gdy są na wierzchu pola. W umieszczeniu ich tam pomagają dzieci.
  • Fasolkopająk – wprowadzający do gry możliwość blefowania oraz zupełnie nowy rodzaj fasolometru nazywany "fasolowym wyścigiem". Zapewnia on tym więcej monet, im więcej razy zmienia się kolor kart na polu z fasolkopająkiem
  • Pojedynek – wariant bez handlowania przeznaczony specjalnie do rozgrywek dwuosobowych.
Tak dokonana selekcja sprawia, że Fasolki: Rozszerzenie są obowiązkową pozycją dla wszelkich miłośników gry o handlu fasolą. Sugerowana cena detaliczna dodatku wynosi 39,00 zł. Polskim wydawcą gry jest firma G3.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: G3
Tagi: Fasolki: rozszerzenie | Fasolki


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.