» Wieści » Jesienne nowości od wydawnictwa Hobbity

Jesienne nowości od wydawnictwa Hobbity

11-10-2012 21:33 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski

Jesienne nowości od wydawnictwa Hobbity
Wydawnictwo Hobbity przedstawia swoje plany wydawnicze na drugie półrocze 2012 roku.


Informacja wydawcy:

Właśnie ukazała się polska edycja imprezowej gry Karty na stół. Jej twórców zainspirował serial: Jak poznałem Twoją matkę (How I met your Mother), w którym grupa dobrych przyjaciół mówi sobie wprost o swoich wadach i zabawnych przyzwyczajeniach.

Wyciągnijcie Karty na stół, aby podroczyć się ze znajomymi w przyjaznej atmosferze! Ta imprezowa gra towarzyska z przymrużeniem oka pozwoli Wam lepiej się poznać lub dowiedzieć się co naprawdę o sobie myślicie. Sprawdź czy jesteś dobrym psychologiem i czy potrafisz trafnie określić charakter pozostałych graczy.

Autorzy: Christian Lemay, Marie-Pierre Gagné
Liczba graczy: 3-7
Wiek: 14+
Czas gry: 20 min.

Dixit 3 – nowy dodatek do bestsellerowej gry Dixit. Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy dodatkowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.

Tytuł ten powraca teraz z zupełnie nowymi 84 kartami, które zapewnią jeszcze więcej zabawy. Do gry można wykorzystywać karty z podstawowej wersji gry lub z rozszerzenia. Oczywiście można także wymieszać ze sobą oba zestawy kart. Dixit to gra skojarzeń, której niezwykła oprawa graficzna, proste zasady oraz nieograniczona niczym wyobraźnia tworzą nowy wymiar rozrywki.

Autor: Jean-Louis Roubira
Liczba graczy: 3-6
Wiek: 8+
Czas gry: 30 min.
Premiera: ok. 25 września

Promptoyo – nie tylko na Helloween.
Jesteś małą żabką, która ucieka przed złą czarownicą. Spróbuj jak najszybciej dostrzec ją wśród innych. Bądź spostrzegawczy i szybki, aby nie skończyć jako jeden ze składników magicznego napoju czarownicy. To gra spostrzegawczości i refleksu, w której musisz pierwszy odnaleźć na karcie elementy, które zostały wyrzucone na 3 kostkach. Otwórz szeroko oczy i nie daj się złapać w pułapkę, gdyż wszystkie karty choć są do siebie bardzo podobne, jednak różnią się małymi szczegółami.

Autor: Jean-Luc Renaud
Liczba graczy: 2-5
Wiek: 7+
Czas gry: 15 min.
Premiera: ok. 15 października

Ami – rodzinna gra dla miłośników psów
Zostań hodowcą psów! Do wyboru masz 12 ras o różnych wymaganiach. Dbaj o swoje zwierzęta, aby rozwijały się prawidłowo: karm, czesz, wyprowadzaj na spacer i zabieraj do weterynarza. Dzięki temu na pewno wyrosną na piękne psy, a przy odrobinie szczęścia wygrają wystawę psów rasowych.
Rasy dostępne w grze: jamnik, pudel, yorkshire terrier, beagle, seter irlandzki, labrador, owczarek szkocki, bokser, owczarek niemiecki, chart afgański, dog niemiecki, bernardyn.

Autor: Zbigniew Tokarski
Liczba graczy: 2-4
Wiek: 5+
Czas gry: 20 min.
Premiera: ok. 20 października

Merlin Zin Zin – kooperacyjna gra akcji.
Po tym jak czarodziej Merlin skradł magiczną księgę swemu ojcu, został porwany przez czarownicę Morfagę. Jego przyjaciołom - Vivianie, Lancelotowi, Arturowi i Ginewrze - udało się go uwolnić, mimo to wszyscy muszą dotrzeć jeszcze do legendarnego miasteczka Broceliande, by schronić się w nim przed monstrualnym kotem Morfagi, który ruszył za nimi w pościg.

Autor: Annick Lobet
Liczba graczy: 2-6
Wiek: 7+
Czas gry: 15 min.
Premiera: grudzień
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Hobbity | Merlin Zin Zin | Ami | Promptoyo | Dixit 3 | Karty na stół


Czytaj również

Mr. Jack
Klasyk na stole
- recenzja
Vinhos
Gdy dojrzeje już grono...
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.