» Wieści » Jesień w Kuźni

Jesień w Kuźni

08-09-2011 20:10 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski

Jesień w Kuźni
Zapowiadana na targi w Essen kooperacyjna planszówka o ucieczce z więzienia, czyli Alcatraz to nie jedyny tytuł planowany przez Kuźnię Gier na tę jesień.

Top-A -Top to imprezowa gra karciana dla trzech do sześciu graczy powyżej 6 roku życia. W trakcie gry uczestnicy po kolei wykładają karty na środek stołu i odpowiednio reagują na przedstawione na nich rysunki (np. mówiąc coś lub wykonując gest). Ten, który się pomyli, zbiera wszystkie karty ze środka stołu. Celem gry jest przede wszystkim dobra zabawa, zaś wygrywa ten, kto jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart i zostanie Mistrzem Top-A-Top. Liczy się przede wszystkim szybkość, refleks i zdolność kojarzenia.

Pudełko zawierać będzie 90 okrągłych kart, a pierwsze ilustracje zobaczyć można tutaj.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Alcatraz | Kuźnia Gier | Top-A -Top


Czytaj również

Dzień, w którym zatonęła Urda
Trzyczęściowy odcinek specjalny
- recenzja
Wolsung Starter
Zasmakuj fantastycznego wieku pary
- recenzja
Lyonesse: Miasto, Mgła, Maszyna
... albo Moloch, Magia i Makaron
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Xaric
   
Ocena:
0
Top-A-Top brzmi dziwnie znajomo - połączenie jungle speed i palce w pralce? :)
09-09-2011 11:53
Żucho
   
Ocena:
0
@Jungle Speed - też wykłada się karty po kolei w czasie rzeczywistym, ale nie chodzi o rozpoznawanie takich samych wzorów. W Top-A-Top każdy gracz musi zareagować na każdą zagraną kartę.
@Palce - też wykonuje się gesty jako reakcje na wyłożoną kartę, ale nie wskazuje konkretnych osób. No i jest dużo mniej hałasu i przeszkadzania ludziom grającym w inne rzeczy w zatłoczonym konwentowym Games Roomie :D choć oczywiście pewnych ogólnych podobieństw nie można się wyprzeć :)
09-09-2011 14:35

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.