» Wieści » Instrukcja stworzenia Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej

Instrukcja stworzenia Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej

|

Instrukcja stworzenia Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej

Wydawnictwo Galakta udostępniło na swojej stronie internetowej instrukcję do drugiej edycji gry planszowej John Company. Obecnie trwa jej przedsprzedaż, a premiera została zaplanowana na drugą połowę lipca.

Opis wydawcy

John Company to dynamiczna gra historyczna opowiadająca o powstaniu i upadku Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej od autora gry Pax Pamir. Gracze wcielają się w role ambitnych rodzin chcących przynieść sławę swojemu nazwisku. John Company to rywalizacyjna gra handlowa, w której gracze wspólnie kierują losami jednej, rozrastającej się organizacji. Muszą radzić sobie z niuansami polityki i biurokracji, jednocześnie licząc się z konsekwencjami swoich działań dla subkontynentu indyjskiego.

Druga edycja gry, wydanej po raz pierwszy w 2017 roku, zawiera odświeżone zasady, wprowadzające nowe wyzwania strategiczne dla graczy, oraz pięknie wykonane komponenty. To zwieńczenie ponad dekady badań nad działalnością Kompanii Wschodnioindyjskiej, oferujące bezkompromisowy portret ludzi, którzy położyli podwaliny Imperium Brytyjskiego!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Wydawnictwo Galakta | John Company: Druga Edycja.


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.