» Wieści » Hunger - nowy tytuł od Phalanx

Hunger - nowy tytuł od Phalanx

22-05-2017 19:43 | Balint 'balint' Lengyel

Hunger - nowy tytuł od Phalanx

Wydawnictow Phalanx poinformowało o nadchodzącej premierze nowej gry, noszącej tytuł Hunger.

Informacja prasowa:

Witamy w Reality Show HUNGER! Do wygrania jest milion dolarów, a zwycięzca może być tylko jeden!

Hunger to pełna interakcji gra planszowa, zilustrowana wspaniałymi grafikami Roberta Adlera. To idealna pozycja dla rodziny lub grupy znajomych. Wraz z innymi uczestnikami Show, niestety nie będącymi twoimi najlepszymi przyjaciółmi, znalazłeś się na bezludnej wyspie. Wygrasz, jeśli zbudujesz tratwę i odpłyniesz z tego przeklętego miejsca - zanim skończy się jedzenie! Musisz zatem zadbać nie tylko o części na tratwę, ale również o pożywienie, bo szybko będziesz głodny! Znajdziesz je na wyspie oraz... w zasobach innych graczy. Czy ośmielisz się ich okraść pod okiem kamer telewizyjnych?

W czasie gry wszyscy jednocześnie  planujecie rodzaj i miejsce waszej aktywności,  zagrywając w ukryciu karty. Potem je odsłaniacie i sprawdzacie efekty działań, a wasze zamiary są konfrontowane z planami pozostałych graczy! Aby odnieść sukces, musisz przewidywać działania innych i dobrze blefować. Znalezienie sposobu na zbudowania tratwy i zdobycie potrzebnego jedzenia, najlepiej kosztem innych graczy, jest kluczem do wygranej. Gra jest bardzo dynamiczna, ponieważ tury rozgrywa się jednocześnie - dzięki temu od razu trafiasz w sam środek akcji. Hunger to świetna zabawa dla każdego - spróbujesz swoich sił w Reality Show?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Gra będzie miała swoją premierę na Warsaw Comic Con w podwarszawskim Nadarzynie (edycja polska) oraz na UK Games Expo w Birmingham (edycja angielska) w dniach 2 - 4 czerwca 2017 r.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Hunger | Phalanx Games


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.