» Wieści » Gralicja II

Gralicja II

10-02-2010 23:21 | Paweł 'Szept' Furman

Gralicja II
Gralicja - drugie krakowskie spotkanie z grami planszowymi odbędzie się w dniach 6-7 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 25 przy ulicy Komandosów 29. Impreza rozpocznie się sobotę o godzinie 10.00 i będzie trwać do 20.00, w niedzielę od godziny 10.00 do 18.00. Krakowscy miłośnicy gier towarzyskich wspólnie z Kołem Gier Planszowych działającym przy Klubie "Strych" pod patronatem Śródmiejskiego Ośrodka Kultury zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu przy grach towarzyskich. Zapewniony będzie szeroki wybór gier - znajdzie się coś dla najmłodszych, dla starszych jak i dla całych rodzin. Każdą grę będzie można nieodpłatnie wypożyczyć. Tym, którzy nie znają reguł obsługa chętnie wytłumaczy zasady i pomoże w rozgrywce. Na Gralicji odbędą się również kilka turniejów m.in.:
  • Dominiona – gry która od pojawienia się na rynku zebrała niemal wszystkie najważniejsze nagrody i wyróżnienia przyznawane grom planszowym;
  • Veto – niezwykle popularnej polskiej gry karcianej osadzonej w klimatach sarmackich;
  • Osadników z Catanu – jednej z najpopularniejszych familijnych gier na świecie.
Odbędą się także przedpremierowe pokazy m.in. wydawnictwa Portal i Galakta. Dla tych, którzy będą chcieli odpocząć od pionków i kostek przygotowano konkursy z nagrodami oraz pokazy walk rycerskich, żonglerki oraz gry bitewnej Battlefield Evolution: World at War. Dla rodziców z małymi dziećmi przygotowano pokój, w którym będzie można zostawić swoje pociechy pod okiem specjalistów, którzy oprócz gier dla najmłodszych przygotowali również inne atrakcje (malowanie twarzy, konkursy rysunkowe). Jednorazowa opłata za wstęp na dwa dni wynosi 3 zł. Uczniowie SP nr 25 po okazaniu legitymacji szkolnej - wstęp wolny. Więcej informacji na stronie Gralicji.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Krakowskie Spotkanie Z Grami Planszowymi | Gralicja | konwent


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.