» Wieści » Gra planszowa o Godzilli

Gra planszowa o Godzilli

08-05-2010 21:04 | Krystian 'Bajer' Bajerski

Gra planszowa o Godzilli
Firma Toy Vault przygotowuje grę planszową o Godzilli. Znany jest na razie tytuł roboczy produkcji - Godzilla Kaiju World Wars. Na projektanta wybrano Richarda Berga, zaś za ilustracje odpowiedzialny będzie Ron Spencer.

W grze będzie można pokierować jednym z czterech dostępnych potworów: Godzilla, Rodan, Ghidorah oraz Gigan. Każdy z nich zostanie opatrzony szczegółową miniaturką. Oprócz tego przygotowane zostaną także budynki, gotowe na przyjęcie, siejących zniszczenie monstrów, uszkodzeń. Tytuł ma ukazać się na jesieni, zaś jego cena powinna wahać się między 60-80 USD.
Źródło: ICv2
Tagi: Godzilla Kaiju World Wars | Toy Vault | Ron Spencer | Richard Berg


Czytaj również

Mage Wars: Arena
To, co magowie lubią najbardziej
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

~Troll Slayer

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nihil novi! Pomysł trąci myszką - już dwadzieścia lat temu polska firma ENCORE wydała grę "Ratuj swoje miasto" w której gracze wcielali się w rolę dewastujących metropolię gigantycznych potworów oraz dowódcy sił wojska, policji i straży broniących miasto. Gierka kosztowała grosze, a obecnie także można kupić ją na allegro za 20-40zł czyli ZNACZNIE taniej niż godzillę...
09-05-2010 12:53
Kumo
   
Ocena:
0
Pomysł może nie najnowszy, ale z ocenami trzeba poczekać do premiery gry... "Ratuj swoje miasto" było dość typową odskulową strategią, a to zapowiada się na inny typ gry (kierowanie jednym potworkiem raczej nie wymaga dużo strategicznego kombinowania).
10-05-2010 00:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.