» Gorączka podziemnej mocy

Gorączka podziemnej mocy

Dodała: Dominika 'nawidelcu' Róg-Górecka

Gorączka podziemnej mocy
5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Gorączka podziemnej mocy
Typ gry: karciana niekolekcjonerska
Projektant: Rustan Hakansson, Eli Hakansson
Ilustracje: Lauri Bremer, Tuuli Hypén, Jere Kasanen
Wydawca oryginału: Lautapelit.fi
Data wydania oryginału: 10.2016
Wydawca polski: Lucrum Games
Data wydania polskiego: 3.11.2017
Liczba graczy: od 2 do 5
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: od 13 do 19 minut
Cena: 55.95 zł

Bić albo nie bić, oto jest wyzwanie!

Gra imprezowa oraz rodzinna – połączenie rozgrywki przygodowej z grą zręcznościową, w której bardzo istotna jest spostrzegawczość.

Zejdźcie do mrocznych podziemi i zmierzcie się z kolejnymi falami przebrzydłych monstrów oraz Władcą Podziemi albo jego Smokiem. Zbierajcie doświadczenie i ogołacajcie truchła wrogów ze złota.

Są gry, w których wcielasz się w dzielnego bohatera heroicznie gromiącego hordy potworów. Czy może być coś lepszego? Owszem, wcielenie się w dwóch bohaterów jednocześnie i gromienie jeszcze większych hord potworów!

Zasady są niezwykle proste. Każdy gracz kontroluje dwóch bohaterów o unikalnych zdolnościach - jeden z nich reprezentowany jest przez lewą rękę gracza, a drugi przez prawą. W każdej turze gracze odsłaniają po dwie karty potworów i... jednocześnie rzucają się na nie z gołymi rękami. Dosłownie należy "sklepać" potwora otwartą dłonią. Oczywiście klepanie na oślep może spowodować opłakane skutki, bowiem każdy potwór wymaga innych umiejętności do pokonania. Jeśli zaatakujemy potwora niewłaściwym bohaterem (czyli błędnie wybraną ręką), to my staniemy się ofiarą maszkary. Czasem może się opłacać skorzystanie z obu rąk, by połączonymi siłami obu bohaterów poskromić silniejszą bestię.

Prawdziwa przyjemność przychodzi po walce, kiedy zbieramy łupy, a za zdobyte doświadczenie możemy awansować naszych bohaterów zwiększając ich zdolności. To jak w komputerowej grze, gdy możemy sobie dodać taką czy inną zdolność, a potem lać coraz mocniejsze potwory.

Wygra oczywiście najbogatszy, ale nawet jeśli zakończycie grę bez fury złota, to na pewno wzbogacicie się o dobre kilkanaście minut niesamowitych emocji i gromkiego śmiechu.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Lucrum Games | Gorączka podziemnej mocy | Rustan Håkansson | Eli Hakansson | Lauri Bremer | Tuuli Hypén | Jere Kasanen


Czytaj również

Gorączka podziemnej mocy
Na smoka z gołymi rękami
- recenzja
Wyspa Kwitnącej Wiśni
Duży potencjał w małym pudełku
- recenzja
Wojna narodów
Wojna bez wojny
- recenzja
Sierra West
Eurogracze i pionierzy
- recenzja
Morskie opowieści
Żeby zarobić, trzeba bliźniemu zaszkodzić
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.