» Wieści » GRAMY z Treflem – konkurs na projekt gry planszowej!

GRAMY z Treflem – konkurs na projekt gry planszowej!

26-04-2010 10:21 | Artur 'nataniel' Jedlinski

GRAMY z Treflem – konkurs na projekt gry planszowej!
Masz pomysł na grę planszową? Projektujesz „do szuflady”? Teraz masz szansę na wydanie swojej gry w profesjonalnym wydawnictwie! Gramy z Treflem to konkurs, w którym możesz zgłosić swój projekt gry planszowej, a następnie pracować nad nim pod okiem specjalistów. Nagroda główna to 3000 zł i wydanie zwycięskiej gry w wydawnictwie TREFL w nakładzie min. 3000 egzemplarzy!Niektórzy trzymają swoje projekty w szufladach i latami dopracowują szczegóły. Inni są na etapie projektowania w myślach i dopiero zamierzają, coś z pomysłami zrobić.

- Zgłasza się do nas sporo pomysłowych osób, którzy przedstawiają różne wersje gier – mówi Aneta Wróblewska, produkt manager ds. gier planszowych w Trefl S.A. – To właśnie im proponujemy zrealizowanie swojego marzenia, czyli profesjonalne wydanie gry.

Ale zanim do tego dojdzie, każdy projektant powinien wysłać swoje zgłoszenie, czyli po prostu wstępny projekt gry, zgodnie z określonymi kryteriami w regulaminie. – Termin przyjmowania projektów upływa 15 września br.. Jest sporo czasu, aby się przygotować i wystartować ze swoim pomysłem – mówi Artur Jedliński, opiekun merytoryczny konkursu. Wszystkie informacje będą się pojawiać na specjalnie utworzonej stronie konkursu – [url=www.gramy.trefl.com]www.gramy.trefl.com[/url].

Nad wszystkimi zgłoszonymi pracami debatować będzie jury złożone ze specjalistów z branży. W I etapie zostanie wyłonionych ok. 20 projektów. Ich autorzy zostaną w listopadzie zaproszeni na specjalne warsztaty, gdzie będą mogli pokazać publicznie swoje projekty, podyskutować o nich z innymi autorami.

Warto wspomnieć o głównej nagrodzie. Przede wszystkim zwycięski prototyp zostanie wydany przez firmę Trefl S.A., a jego pomysłodawca otrzyma wygraną pieniężną w wysokości 3000 zł oraz oczywiście tantiemy autorskie.

Patronem prasowym konkursu jest GamesFanatic.pl, możecie więc być pewni, że o konkursie będziemy Was informowali na bieżąco!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Trefl | konkurs | GRAMY | projektowanie gier


Czytaj również

PSTRO!
Potrzebna dobra pamięć i nieco szczęścia
- recenzja
Escape Room: The Game
Myślenie kluczem do sukcesu
- recenzja
Sprytna ośmiornica
Nieco bolesna zabawa zręcznościowa
- recenzja
Ego
Jak dobrze mnie znasz?
- recenzja
Logo
Wiedzieć znaczy wygrywać
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.