» Dungeoneer: Powrót Króla Nieumarłych

Dungeoneer: Powrót Króla Nieumarłych

Dodała: nana122

Dungeoneer: Powrót Króla Nieumarłych
8.17
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 2
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Typ gry: przygodowa
Data wydania oryginału: 2007
Wydawca polski: Galakta, Atlas Games
Liczba graczy: od 2 do 4
Wiek graczy: od 12 lat
Czas rozgrywki: 60 min.
Cena: 45 zł

Mroczny bóg śmierci i magii ponownie wskrzesił swego najwierniejszego sługę – króla Nieumarłych! Wezwano bohaterów, którzy przeżyli okropieństwa jego Grobowca i wyłoniono nowych, odważnych śmiałków. Zadanie, które stoi przed nimi, nie jest łatwe – mają zgładzić potwornego ożywieńca. Tym razem na zawsze! Zatęchłe korytarze i komnaty grobowca są jednak bardziej niebezpieczne, występni poddani Króla potężniejsi, a on sam straszliwszy, niż kiedykolwiek. W jego posiadaniu znalazł się bowiem złowieszczy dar okrutnego boga – Berło Ciemności!

Powrót Króla Nieumarłych to przygodowa gra fantasy przeznaczona dla 2 – 4 graczy. Gracze wcielają się w bohaterów przemierzających korytarze i komnaty grobowca, pełne groźnych potworów i niebezpiecznych pułapek. Najgroźniejszymi przeciwnikami są jednak inni gracze, którzy na wszelkie sposoby przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu.

Powrót Króla Nieumarłych to pierwsza gra z serii Dungeoneer, która toczy się na poziomie epickim. Wreszcie gracze będą mogli przenieść swych bohaterów na wyższe, wcześniej niedostępne poziomy lub poprowadzić samodzielną grę, tyle że rozpoczynającą się na 4 poziomie! Dzięki temu zestawowi doświadczeni gracze będą mogli zmierzyć się z groźniejszymi potworami i wykonać o wiele trudniejsze zadania!
Tagi: Dungeoneer


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.