» Wieści » Dobble: Auta - zapowiedź

Dobble: Auta - zapowiedź

07-10-2016 22:14 | Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska

Dobble: Auta - zapowiedź

Wydawnictwo Rebel zapowiedziało nową grę Dobble: Auta, której premiera zaplanowana jest na początek października bieżącego roku.

Informacja prasowa:

Dobble Auta to kolejna odsłona znanej serii gier imprezowych. Nawiązująca do znanej bajki Disney'a "Auta" Ta część dedykowana jest dla młodszych graczy, ale starsi również będą się przy niej świetnie bawić.

W pudełku znajdziemy trzydzieści kart z pięknymi ilustracjami na których odnajdziemy między innymi: Złomka, Zyzgzaka McQueen,  Luigiego i wiele innych znanych postaci z filmu "Auta". Na każdej karcie znajduje się sześć z trzydziestu symboli, ale tylko jeden z nich jest identyczny. Zadaniem graczy będzie jego odnalezienie! Powtarza się tylko jeden symbol, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić. (Często się zdarza, że nijak nie można go zauważyć.)

Zanim zaczniecie grę… 

Wylosujcie dwie karty i połóżcie je odsłonięte na stole.

Poszukajcie powtarzającego się na nich symbolu. Pierwszy gracz, który znajdzie odpowiedni symbol i głośno go nazwie, losuje i kładzie na stole dwie kolejne karty. Możecie grać w ten sposób tak długo, jak macie ochotę!

- Ten, ten, no... Złomek!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

- No co Ty! Przecież to Edek!

Uwaga! Dwie karty zawsze łączy tylko jeden symbol!                       


Dobra robota! Teraz już wiecie, jak grać w Dobble: Auta!

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

  • Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

  • Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

  • Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

  • Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Dobble: Auta | Wydawnictwo REBEL.pl | Auta


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.