» Descent: Altar of Despair

Descent: Altar of Despair

Dodał: Adam 'Aki' Kasprzak

Descent: Altar of Despair
8
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Descent: Altar of Despair
Seria wydawnicza: Descent
Typ gry: Dodatek do gry
Data wydania oryginału: 2007
Wydawca polski: Fantasy Flight Games
Cena: 139.90 zł

Dawno temu głupi ludzie czcili złowrogą siłę, czającą się tuż poza zasięgiem światła. Teraz starają się na nowo przebudzić swego mrocznego pana. Jeśli im się uda, będzie to oznaczać koniec wszystkiego, co jest ci drogie. Tak więc gdy zwykli ludzie drżą ze zgrozy, musisz uzbroić się, by bronić świata przed tymi, którzy pragną zniewolić go na wieczność.

Leżące przed tobą niebezpieczeństwa nie są dla osób o słabym sercu. Śmiercionośne osypujące się ściany, niewypowiedziane przekleństwa i spowici cieniami skrytobójcy będą starali się pozbawić cię życia na długo przed tym, zanim dotrzesz do plugawych świątyń Zoreka. Jeśli jednak będziesz mieć dość szczęścia, możesz odnaleźć pomoc w niespodziewanych miejscach.

Descent: Ołtarz Przeznaczenia zawiera ponad dwa tuziny nowych plastikowych figurek, w tym sześcioro bohaterów i pięć nowych rodzajów potworów. Bohaterowie dysponują nowymi potężnymi umiejętnościami i mogą odkryć nowe skarby, zaś Mistrz Podziemi dostaje do dyspozycji mnóstwo dodatkowych sztuczek i zagrywek, w tym mroczne glify i relikty.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Descent: Altar of Despair | Descent

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.