» Wieści » Coraz bliżej GRAMY!

Coraz bliżej GRAMY!

10-09-2009 22:12 | Paweł 'Szept' Furman

Coraz bliżej GRAMY!
Już za 3 tygodnie, w dniach 3-4 października, w Gdyni rozpoczyna się festiwal gier planszowych GRAMY. Na stronie festiwalu pojawiła się m.in. pełna lista gier, które będą dostępne w wypożyczalni - obejmuje ona ponad 100 tytułów.

Jak informują organizatorzy:

"Do Waszej dyspozycji będą zarówno klasyki jak Osadnicy z Catanu, Carcassonne czy Wsiąść do Pociągu, jak i gorące nowości: Battlestar Galactica, Dominion, Dixit, Ghost Stories czy Steam.

Zachęcamy też do przyjrzenia się ze szczegółowej liście atrakcji, jakich można spodziewać się na imprezie - na szczególną uwagę zasługują pokazy przedpremierowe – Stronghold (Wydawnictwo Portal), Warhammer Invasion (Fantasy Flight Games) i Rise of Empires – Narodziny Imperiów (Phalanx Games Polska). Będzie można zapoznać się z zasadami każdej z tych gier i zagrać partyjkę – zapisy na rozgrywki będą prowadzone na miejscu.

Przypominamy, że GRAMY odbywa się w dniach 3-4 października – jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to najwyższy czas, aby zarezerwować sobie ten weekend i namówić znajomych do wizyty na festiwalu!

O festiwalu można przeczytać również w serwisach społecznościowych."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: GRAMY | festiwal gier


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

NatanielX
   
Ocena:
0
Na stronie GRAMY pojawiły się informacje o noclegach:
http://www.gamesfanatic.pl/gramy/
11-09-2009 12:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.