» Wieści » Automobile na polskich drogach

Automobile na polskich drogach

|

Automobile na polskich drogach
Phalanx Games Polska oficjalnie potwierdziło wydanie na naszym rynku długo oczekiwanej gry Automobile. Do swojej edycji dołączy kolorową, polską instrukcję.

Przypomnijmy, że w grze przyjdzie nam wcielić się we właściciela koncernu samochodowego. W zabawie będzie mogło wziąć udział od 3 do 5 graczy, a rozgrywka potrwa od 120 do 180 minut.

Premiera przewidziana jest na jesień 2011 roku.
Źródło: Spiellust
Tagi: Automobile | Phalanx Games Polska


Czytaj również

Automobile
Zostań potentatem samochodowym!
- recenzja
Relacja z rozgrywki w Automobile
Producenci samochodów w natarciu!

Komentarze


~Romułald

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
nooom, rewela!
18-04-2011 14:40
~berni

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dla zainteresowanych kupnem Automobile:

Phalanx Games Polska spolszcza tytuły w bardzo specyficzny sposób. Akurat same elementy gry Automobile nie wymagają w zasadzie tłumaczenia. Pozostaje więc instrukcja i świstek papieru zastępujący przez te 5 minut od momentu otrzymania gry do wyrzucenia folii, tył pudełka. Przypuszczam, że cena tego wspaniałego wydania polskiego będzie sporo powyżej 150 pln.

Cała zabawa polega na tym, że rezygnując z tego "spolszczenia" możemy kupić taniej wersję niemiecką (zwłaszcza mając jakikolwiek rabat w sklepie). Znaleźć instrukcję co najmniej w języku angielskim (BGG?). Dodatkowo za 45 pln możemy kupić w luzodajni drewniane samochodziki i cieszyć się wersją deluxe (niestety niemieckie wydania też już nie posiadają drewnianych samochodów), zamiast "spolszczonymi" żetonami.

Wszystko to w niższej lub podobnej cenie, bez czekania do jesieni.

18-04-2011 22:54
GoldenDragon
   
Ocena:
0
Wiesz berni, tylko sporo graczy woli nawet "polskawą" wersję niż obcojęzyczną wersję gry, która jest do tego niezależna językowo ;)
19-04-2011 15:08

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.