» Wieści » Abetto od Admondo

Abetto od Admondo

09-10-2010 20:16 | Paweł 'Szept' Furman

Abetto od Admondo
Kilka dni temu podaliśmy wiadomość o grze nowego wydawnictwa na naszym rynku. Poniżej prezentujemy trochę więcej informacji o tytule i publikujemy pierwsze ujawnione przez wydawcę grafiki.

Abetto to dynamiczna i zabawna gra trwająca 60 - 90 minut, której mechanika opiera się na zmodyfikowanych zasadach ruletki.

W grze postaci graczy biegają po dachach i włamują się do mieszkań, by zdobywać trofea, a przez to renomę doskonałego włamywacza-dżentelmena.

W zależności od sytuacji, gracze obstawiają w specjalnej tabeli parzyste/nieparzyste, albo stawiają na jeden numer (od 1-36). System jest tak zmieniony, że prawdopodobieństwo porażki wynosi tylko 25%, przez co gracze raczej zdobywają punkty niż przegrywają. Do gry dołączona będzie specjalna drewniana ruletka.

Bohaterami gry są osobnicy pokroju Arsena Lupin, dżentelmeni-włamywacze. Każdy z nich rozpoczyna zabawę z innymi gadżetami i prestiżem w środowisku szlacheckiego półświatka.

Plansza oparta jest na systemie kafelkowym. Gracze sami układają ja z elementów przedstawiających dachy miasta. Udane włamanie się do rezydencji pozwoli zdobyć gadżety (ułatwiające dalsza grę np. efektywniejsze rezultaty obstawiania ruletki) oraz trofea decydujące o zwycięstwie. O tym, jakie gadżety i trofea udało nam się zdobyć, decydują karty zadań.

Gra ma mieć swoją premierę na targach w Essen, wkrótce więc będziemy mogli sami przekonać się, co ma nam do zaoferowania.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja własna
Tagi: Abetto | Admondo


Czytaj również

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Nie powalają te grafiki, ale pomysł oparcia mechaniki gry na ruletce jest ciekawy.
12-10-2010 13:52
~Raf

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Mnie zasmakowało.
12-10-2010 18:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.