» Blog » [opowiadanie] Warsztat mojego ojca
16-09-2016 10:33

[opowiadanie] Warsztat mojego ojca

W działach: opowiadania | Odsłony: 214

Warsztat mojego ojca mieści  się za domem, w rogu podwórka. Blacha falista tworzy dach i dwie ściany, oddzielające od ogrodu i działki sąsiadów; metalowa rura wspiera czwarty róg konstrukcji. Wewnątrz zalega rumowisko pełne starych narzędzi, obróbek blacharskich, materiałów budowlanych, śmieci...

*

Zapraszam na mojego bloga, gdzie opublikowałem właśnie krótkie opowiadanie grozy pt. Warsztat mojego ojca.

Komentarze


TO~
   
Ocena:
+1

Bardzo spoko. Lubię takie krótkie "strzały w ryj".

16-09-2016 19:42
Johny
   
Ocena:
+1

Brrrrr działa na wyobraźnię. Tak jak horror powinien.

17-09-2016 15:56
ThimGrim
   
Ocena:
0

Blacha falista tworzy dach i dwie ściany, oddzielające od ogrodu i działki sąsiadów; metalowa rura wspiera czwarty róg konstrukcji.

Przecinek przed -ący - nie wolno! Za to grozi śmierć! Poza tym zdanie nie ma sensu. O ile potrafię sobie wyobrazić, że dwie ściany oddzielają was od sąsiadów, jednego sąsiada oddziela jedna ściana, drugiego druga (choć zdanie sugeruje, że jest jeden sąsiad z ogrodem i działką), o tyle nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, jak dach może was oddzielać od sąsiadów/sąsiada. Chyba, że mieszkają nad wami. Jeśli wyobrazić sobie, że mieszkacie jak w Cube tak, że jeden sześcian otacza wasz dom (dom+podwórko) z każdej strony to wtedy w porządku. Chyba, że bylibyście komórką zewnętrzną. Gorzej, jeśli bylibyście na rogu takiego wielkiego qboxa. Wtedy dach oddzielałby was od wielu sąsiadów. Choć w sumie nie wiadomo jakie jest wasze położenie w przestrzeni.

Czy wasze domy są symetryczne i ułożone jednakowo (nieobrócone względem siebie |podwórko+dom| vs |dom+podwórko|?

17-09-2016 17:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.