» Wieści » Silnik hiperprzestrzenny. Nareszcie!

Silnik hiperprzestrzenny. Nareszcie!

|

Możliwe, że za ok. 5 lat zostanie przeprowadzony pierwszy test silnika umożliwiającego skoki hiperprzestrzenne. Siły powietrzne USA oraz NASA zainteresowały się projektem po tym, jak profesor Jochem Hauser wraz z Walterem Droscherem opublikowali pracę Guidelines for a space propulsion device based on Heim's quantum theory. Do testów dojdzie, jeśli teoretyczne podstawy budowy i działania takiego urządzenia (a przy okazji całego wszechświata) nie okażą się błędne.

Przejdź dalej: Silnik hiperprzestrzenny. Nareszcie!

Komentarze


Zeus
    Hehehe
Ocena:
0
Pierwsze pytanie było łatwe :)

W drugim chodziło o 'Tripping the Rift' - animowany (3D) serial s-f. Humor fekalno-analny i nie tylko (w pierwszym odcinku podczas podróży w czasie bohaterowie niechcący potrącają statkiem kosmicznym Boga).

Trzecie pytanie było wredne, bo chodziło o Jeremiah - serial postapokaliptyczny, bez lotów w kosmosie i tego typu zagrywek (no co? Może nie na temat, ale serial jest naprawdę świetny :) ).
07-01-2006 18:55
Seji
    @Craven
Ocena:
0
To byla parafraza - Silencer zalapal ;).
07-01-2006 21:42
~Ellentir

Użytkownik niezarejestrowany
    Diiiing!
Ocena:
0
Dyskfalifikacja Zeus. Zostajesz wyłączony z konkursu... Pytania były wredne, niedpowiedzialne i w ogole. Poza tym złamałeś najważniejszy punkt regulaminu, bo ze mną wygrałeś.

Bardzo mi przykro, ale to nic... zapraszamy w przyszłym tygodniu na kolejny odcinek teleturnieju "Czyj to napęd hiperprzestrzenny?"...

Kurtyna/Napisy.
07-01-2006 22:12
Fungus
    Ja byl powiedzial...
Ocena:
0
ze to TtR bylo najprostsze ;-)
08-01-2006 17:53
~wteran Wiedzy o świecie

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
widziałem, że manipulacja czasem to rzeczywistość, przesztreń jest przynajmniej 4 wymiarowa, istnieje multiwszechświat i te nudne paradoksy nie obowiązują...
01-06-2007 18:26
~weteran Wiedzy o świecie

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
miło trafić na własny smieć w tej internetowej śmieciarni... :D Searl wymyślił takie urządzenie (magnetyczne koła z rolkami), które produkuje prąd i im więcej się tego prądu pobiera, tym szybciej to koło się kręci by podołać obciążeniu. A gdy już się tak szybko kręci to spada temperatura wokół urządzenia. A gdy już nie może temperatura spać niżej (około 4K) to przechodzi ten dysk w stan nadprzewodnictwa i zaczyna produkować siłę grawitacyjną o kierunku przeciwnym do kierunku linii grawitacyjnych ziemi, co powoduje, że taki dysk jest wypychany w kierunku kosmosu. :)
10-10-2007 14:17
~Xennin

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
ooo TO juz za rok??? Ani słychu, ani widu.
26-03-2010 21:28

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.