» Wieści » Ostateczne warianty monastyrowych profesji

Ostateczne warianty monastyrowych profesji

27-12-2011 22:13 | Maciej 'Feniks' Gorczyca

Ostateczne warianty monastyrowych profesji
Dzięki wsparciu fanów i bardzo ciekawej burzy mózgów został zakończony proces kompletowania profesji do drugiej edycji Monastyru. Do podręcznika trafiają Mecenas, jako wariant profesji Artysty oraz Rewolucjonista, jako wariant profesji Banity. Tym samym w nowej edycji Monastyru zamiast 9 profesji (jak dotąd) będą 24 profesje.

Przejdź dalej: Ostateczne warianty monastyrowych profesji

Źródło: Oficjalna strona systemu
Tagi: Wydawnictwo Portal | Monastyr | Monasty 2.0


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

zangief
   
Ocena:
+1

Moim zdaniem - lipa,a mój komentarz co prawda niepochlebny został usunięty ze strony systemu,czy to znaczy,że tam uznaje się tylko zachwyt nad Monastyrem??
28-12-2011 10:02
KFC
   
Ocena:
+2
obawiam się że tak, moje też nie zostały dopuszczone do kółka wzajemnej adoracji ;)
28-12-2011 10:34
von Mansfeld
   
Ocena:
0
@KFC & zangief

To przecież oczywiste. ;) "Wszystko jest już zrobione" - czyli "Nie waż się nie zachwycać się naszą pracą".
28-12-2011 11:28
whitlow
   
Ocena:
0
Słuszna jest linia naszej władzy!
28-12-2011 12:03
Feniks
   
Ocena:
+3
To może napisz tutaj co napisałeś tam? Tutaj raczej nikt nie usunie
28-12-2011 12:04
Feniks
   
Ocena:
+2
BTW teraz zobaczylem strone? Czemu twierdzisz ze usunieto twoj konentarz skoro mi sie wyswietla normalnie z wczoraj z 23:03

Nie zdziwilbym sie jakby go usunieto jednak bo nazywanie czyjisc pomyslow niedorzecznoscia i dyrdymałami to zadna konstruktyena krytyka tylko zachecanie do flejma.

Podoba mi sie rowniez to ze narzekasz na brak profesji odkrywcy, przeczytaj jeszcze raz jaki jest wariant hulaki, czyzby odkrywca przypadkiem?

Narzekacza i krzykacza polecam chlodny prysznic na opanowanie nerwow ja tez jestem krytycznie nastawiony do niektorych pomyslow i do zmian jakie portal chce wprowadzic o czym pisalem wczesniej juz ale jakos potrafie to powiedziec bez obrazania nikogo.
28-12-2011 14:31
zangief
   
Ocena:
0
Mnie się nie wyświetlał,poza tym nikogo nie obrażałem,ale jak wiem z doświadczenia wszelkie słowa krytyki od razu uważane są za świętokradztwo.
Nie chcę w ten sposób powiedzieć,że Monastyr to do szpiku kości zły system,otóż nie,świat ma spory potencjał i ma swój urok ale mechanika to porażka. Jak już wcześniej napisałem banicja to nie profesja. Co zrobi ze swoją profesją ten co banicja zostanie mu cofnięta??Albo wyjedzie do innego królestwa gdzie nie jest banitą????Kompletna bzdura jak to,że szlachta nie dokonywała czynów niegodnych...takich bzdur i napompowanych słów jest co niemiara w tym systemie.
28-12-2011 23:28
Behalior
   
Ocena:
+4
Ale jęczybuła.
28-12-2011 23:53
zangief
   
Ocena:
+2
To było niesamowicie głębokie,podejrzewam,ze to wszystko co mogłeś z siebie wykrzesać po wielkim wysiłku intelektualnym.
29-12-2011 00:10
Feniks
   
Ocena:
+3
Nie jęczybuła tylko dyrdymały i niedorzeczności pisze :D

Zangief, a na poważnie czy ty w ogóle podręcznik czytałeś, bo mam wrażenie, że nie. Twoim zarzutem jest, to że banita to nie zawód. Widzisz autorom nie chodzi o wykonywany zawód, tylko o doświadczenie życiowe. czyli jeżeli ktoś był wygnańcem przez 20 lat to nabrał pewnych nawyków charakterystycznych dla wygnańca. Kiedy grasz żołnierzem wcale nie znaczy, że służysz w wojsku tylko, że kiedyś służyłeś i to dość długo, dlatego potrafisz inne rzeczy niż ktoś kto był księdzem.

Zgadzam się, że mechanika monastyru leży i kwiczy i nikt tego nie zaprzecza w najmniejszym stopniu, bo po to jest właśnie druga edycja żeby mechanikę poprawić. A to, że w systemie gra się szlachcicami z honorem to jak narzekać, że Maskarada ogranicza, bo się tam gra tylko wampirami.

I na koniec, co do obrażania. Używanie słów takich jak dyrdymały i niedorzeczność nie sprzyja traktowaniu twoich wypowiedzi jako poważnego dyskutanta, więc na przyszłość napisz z czym się nie zgadzasz i podaj argumenty lepsze niż "dyrdymały"

2 osoby odpowiedziały na twój post więc ciężko narzekać, że twoje posty są kasowane, a już na pewno nie Portalu wina, że na twoim jedynym komputerze się nei wyświetlają.
29-12-2011 01:06
Behalior
    Zangief
Ocena:
0
nie wiem czy z taką epicką jęczybułą warto wchodzić w polemikę :P
29-12-2011 09:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.