» Wieści » Monastyr: Atak fanów

Monastyr: Atak fanów

|

Monastyr: Atak fanów
Zapewne sporo z was czytało ostatni blog Ignacego Trzewiczka, gdzie rozpisuje się na temat Confuzji. Wiecie więc, że spotkał się tam z fanami Monastyru, a z tego spotkania wyszło jednak coś znacznie poważniejszego niż nowe natchnienie do pisania Sojuszników. Z dniem dzisiejszym Wydawnictwo Portal oficjalnie ogłasza, że linia Monastyru będzie współtworzona przez fanów przy ścisłej współpracy z Trzewiczkiem jako głównym redaktorem i koordynatorem tej akcji. Wydawnictwo Portal zaprasza wszystkich fanów, którzy piszą dla siebie przygody, nationbooki, rozszerzenia zasad itp. do współpracy.

Projekt stwarza okazję fanom do aktywnego współtworzenia nowych dodatków, które następnie ukażą się w drukowanej formie dostępnej w sklepach. Portal zapowiedział, że współpraca z nim, co jest chyba rzeczą oczywistą, będzie płatna. Dokładna wysokość wynagrodzenia będzie zależna od wielkości projektu, nakładu pracy wymaganego od Redakcji oraz innych zmiennych czynników, dlatego też będzie ustalana indywidualnie z każdym autorem.

Redakcja działu Monastyru na Polterze chciałaby wyrazić ogromne zadowolenie z takiego obrotu sprawy. Żywimy ogromne nadzieje, że nowy sposób tworzenia dodatków przyczyni się w znaczącym stopniu do przyspieszenia procesu wydawniczego i zwiększenia ilości produktów w linii Monastyru. Z dniem dzisiejszym nie możemy już narzekać na brak dodatków, ponieważ tworzenie linii wydawniczej jest zależne od nas bardziej niż kiedykolwiek.

Dodatkowo polterowy dział Monastyr staje się oficjalnym centrum informacyjnym akcji. Jeżeli macie chęci do pracy, lecz nie macie w głowie całego pomysłu, również możecie się zgłaszać. Mamy nadzieję, że z czasem na stronie pojawi się kilka projektów, do których będą mogli zgłaszać się kolejni chętni. Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim powodzenia.

Jednocześnie wciąż zapraszamy do przesyłania krótszych tekstów na naszą stronę. W dalszym ciągu czekamy na Wasze opowiadania, przygody i wiele innych prac.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Monastyr | Portal


Czytaj również

Komentarze


~chap

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Spoko, zamiast napisania kolejnej rzeczy do szuflady, nic na tym nie zyskując, można popchnąć to dalej i czuć satysfakcję z wkładu w swój ulubiony system i przy pomyślnych wiatrach zarobić kieszonkowe, c'nie?
26-06-2009 09:32
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-9
26-06-2009 16:07
Feniks
   
Ocena:
0
Anonimie czy płacenie wierszówki uważasz za robienie w konia? Dla mnie to jednak mimo wszystko normalna praca.
26-06-2009 19:11
Savarian
   
Ocena:
+1
@Feniks
Dobra rada. Nie dyskutuj z "tyldami". Jak ktoś nie ma argumentów, nie ma cywilnej odwagi się zalogować (choćby xywą) i do tego rzuca bezsensowne teksty, bo nie ma co ze swoim życiem zrobić to jest jedna rada. Ztrollować i zapomnieć. :)
27-06-2009 19:50
Laikk
   
Ocena:
+1
kurcze uraziło mnie stwierdzenie że fani nie są profesjonalnymi tekściarzami... ajajaja od jakiś 3 lat piszę misję kampanie scenariusze czy jak tam kto to nazywa do mona i powiem szczerze że choć często wychodzi coś przeciętnego to zdarzyło się kilka perełek i myślę że to samo dotyczy pomysłów którymi fani chcieliby podzielić się z autorami. przecież nikt nie da czegoś przeciętnego :P
płaca to taki dodatek bo jak już dzielić się własnymi scenariuszami to po to żeby znalazły się w książce i żeby można było nimi się "chwalić" a nie po to żeby zarobić kasę :P

ps. jeśli koś wie gdzie pisać konkretnie te kminy to byłbym wdzięczny za pomoc ;]
04-07-2009 19:07
Albert
   
Ocena:
0

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.