» Wieści » Konkurs subsystemu www.monastyr.polter.pl!

Konkurs subsystemu www.monastyr.polter.pl!

|

Uwaga, uwaga! Z okazji wakacji ogłaszamy pierwszy w naszej subsystemowej historii konkurs monastyrowy. Poniżej znajdziecie regulamin. Gorąco zachęcam do uczestnictwa, zwłaszcza, że na zwycięzców czekają cenne nagrody, ufundowane przez Wydawnictwo Portal - wydawcę gry fabularnej Monastyr.

Regulamin


Nadsyłanie prac:

1. Prace należy przesłać najpóźniej do dnia 31. sierpnia 2005 roku na adres e-mailowy: [email protected].
2. Nadesłane prace muszą być w formacie .rtf lub .txt (w przypadku tekstów), bądź w .jpg (w przypadku prac graficznych).


Wymagania:


1. Praca musi być samodzielnym dziełem autora. Nie może zawierać fragmentów prac innych autorów (z wyłączeniem podpisanych imieniem i nazwiskiem autora cytatów).
2. Praca nie może być wcześniej nigdzie publikowana.
3. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Autor może podać swój pseudonim pomiędzy imieniem a nazwiskiem, wg wzoru: Imię „Pseudonim” Nazwisko.
4. Praca powinna być napisana zgodnie z wszelkimi obowiązującymi zasadami gramatycznymi i ortograficznymi języka polskiego.
5. Minimalna objętość tekstu to 10 000 znaków (łącznie ze znakami białymi). Nie ma maksymalnej granicy objętości.
6. W przypadku prac graficznych, trzeba nadesłać dwie takie prace. Nie ma minimalnej liczby prac tekstowych.
7. Można nadesłać pracę tekstową i graficzną, co znosi warunek o konieczności wysłania co najmniej dwóch grafik (z tym, że w takim przypadku grafika nie może być ilustracją do tekstu; musi dotyczyć innego zagadnienia).
8. Można nadesłać pracę tekstową z elementami grafiki (tak ilustracjami, jak i mapami). W takim przypadku praca traktowana jest jak praca tekstowa. 9. Autor może nadesłać więcej niż jedną pracę.
10. Temat pracy: Podróże po Dominium, czyli ciekawe miejsca, opisy kultury, regionu, państwa, armii itd. Nie można opisywać samych postaci niezależnych – w przypadku opisu bohaterów niezależnych, konieczne jest przedstawienie ich na tle społeczności bądź ciekawej lokacji.
11. Forma pracy jest dowolna. W przypadku prac tekstowych mogą to być opowiadania, pamiętniki, rozprawki, scenariusze przygód, utwory wierszowane itd. Jedynym warunkiem (poza objętością) jest tematyka związana z uniwersum gry fabularnej Monastyr.
12. Prace graficzne mogą być kolorowe albo czarno-białe. Mogą to być szkice, pejzaże itp. Każda grafika winna być podpisana (autor i krótki opis tego co przedstawia).


Ocenianie:


1. Prace oceniane będą przez pięcioosobową komisję złożoną z redaktorów strony monatyr.polter.pl według ustalonych reguł punktowych (w przypadku prac tekstowych oceniać będziemy poprawność językową, zgodność z realiami Monastyru – uwaga: z uwzględnieniem tekstów znajdujących się na stronie www.monastyr.polter.pl - ogólną estetykę, pomysł i ewentualne dodatki w postaci grafik, schematów etc.; w przypadku grafik, prócz zgodności z tematem, będziemy zwracać uwagę na estetykę wykonania).
2. Podane zostaną trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia.
3. Komisja zastrzega sobie prawo do nie przyznania żadnej nagrody lub przyznania więcej bądź mniej nagród niż trzy.
4. Komisja zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu, w tym do zmiany ostatecznego terminu nadsyłania prac.
5. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.monastyr.polter.pl najpóźniej trzy tygodnie po zakończeniu konkursu.
6. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Portal i nasz subsystem.
7. Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na stronie naszego subsystemu po ogłoszeniu wyników.


Wszelkie uwagi i pytania proszę kierować pod adres e-mail: [email protected]
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


~Maliniak

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dobrze zrozumiałem? JEDYNYM kryterium przy autoryzacji ma być brak nizgodności z oficjalnym światem?
18-09-2005 22:36
Ballis
   
Ocena:
0
JEDYNYM kryterium będzie opinia Portala. Ale, sądząc po poziomie prac, powinno się to sprowadzić do kryterium zgodności.
18-09-2005 23:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.