» Wieści » Konkurs dla fanów Monastyru

Konkurs dla fanów Monastyru

|

Na oficjalnej stronie drugiej edycji systemu Monastyr ogłoszony został konkurs na nową profesję. Zwycięska praca zostanie włączona do podręcznika podstawowego do nowej edycji systemu. Konkurs potrwa do końca kwietnia.
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Wydawnictwo Portal | Monastyr 2.0 | Monastyr 2 | Monastyr


Czytaj również

Komentarze


Umbra
   
Ocena:
0
Ja mam trochę zaległości, razem z dodatkami ile teraz jest profesji w monastyrze?
08-04-2011 18:02
Nadiv
   
Ocena:
+3
@Umbra

Zbyt dużo ;) Zauważyłem, że Portal bardzo mocno odchodzi od pierwotnego ducha Monastyru. Spójrzmy choćby na profesje. Sługa? Awanturnik? Hulaka? Kiedy na to patrzę, zastanawiam się, czy system, o którym czytam, to na pewno Monastyr.
08-04-2011 18:48
27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Możemy mieć nadzieję, towarzyszu, że strategią jest, by gra była na tyle pojemna, by można ją było sprzedać jak największej grupie odbiorców, ale też na tyle modułowa, że będzie można te wszystkie "Sługi i Hulaki" wywalić bez żalu za burtę.
08-04-2011 20:36
   
Ocena:
+3
Profesje w Monie:
-9 podręcznik podstawowy(Oficer,Żołnierz,Zwiadowc a, Ksiądz, Mnich, Inkwizytor, Emisariusz, Artysta, Szpieg)
-3 dodatek Nordia(tylko dla Nordów: Rozjemca, Badacz Katedr, Wynalzca)
-3 Podręcznik Gracza(Kwatermistrz, Uczony, Sędzia)
-6 archetypów Podręcznik Gracza(Banita z Kordu, Rycerz Zakonny z Kary, Egzorcysta z Santii, Nauczyciel etykiety z Kordu, Bardańska rebeliantka, Najemnik z Vermeru)

Mam nadzieję, że nic nie pominąłem. Jeśli z racji późnej pory zdarzyło się to przepraszam
09-04-2011 00:06
Umbra
   
Ocena:
0
Rzeczywiście jeśli jest tak jak pisze Nadiv, to trochę nie takie jak miało być. Ale też widzę, że nie jest ich aż tak dużo. Ja od conquestu 2004 posiadam podręcznik podstawowy i nic więcej:P grałem tylko na podstawie tej książki. I gra jest bardzo miodna, i jest to jedno z lepszych rpg jakie wyszło, moim skromnym zdaniem. Teraz wracam do rpg to może uda mi się zagrać i nabierze mnie chęć na kolekcjonowanie dodatków.

Pozdro.
09-04-2011 11:50
~JB

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wziąłem udział, ale z niejasnych przyczyn (pomroczność jest niby jasna, ale kto wie) kontynent monastyrowy nazwałem we wpisie Sanktuarium. Mam nadzieję, że to nie jakieś mordercze przeoczenie :)
09-04-2011 12:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.