» Gracze i MG

Gracze i MG

Dział ten został stworzy z myślą stworzenia bazy danych na temat Mistrzów Gry oraz graczy z całej Polski i nie tylko. Jeżeli grasz lub chciałbyś zagrać w Monastyr i jesteś zainteresowany poznaniem ludzi o podobnych zainteresowaniach, prześlij nam swoje dane i sposób kontaktu, a być może już niedługo okaże się, że w Twoim mieście jest więcej chętnych na grę. Baza będzie systematycznie poszerzana o nowych graczy i nowe miejscowości.

Dane proszę przesyłać w następującej formie

Miejsce zamieszkania, Nick, Imię i Nazwisko ( opcjonalne), MG/Gracz(mogą być obie opcje) sposób kontaktu: GG/ e-mail/ nr telefonu/ skype/ itp.

Na adres [email protected] w tytule proszę wpisać "Baza Graczy i MG "

Przykład

Warszawa: Jan "Jaśko" Kowalski Gracz [email protected] #GG 12345

W wypadki kilku adresów zamieszkania, co może się zdarzyć np. w wypadku studentów, można podać kilka miejscowości, wtedy wasze dane zostaną umieszczone w kilku kategoriach.
Wyświetlono rezultaty 1-1 z 1.

Gracze i MG

29-01-2009 00:00 | Maciej 'Feniks' Gorczyca | Komentarze: 65530
Dział ten został stworzy z myślą stworzenia bazy danych na temat Mistrzów Gry oraz graczy z całej Polski i nie tylko. Jeżeli grasz lub chciałbyś zagrać w Monastyr i jesteś zainteresowany poznaniem ludzi o podobnych zainteresowaniach, prześlij nam swoje dane i sposób kontaktu, a być może już niedługo...