» Wieści » Starcie tytanów na Fantazjadzie, czyli Metal Warriors

Starcie tytanów na Fantazjadzie, czyli Metal Warriors

01-06-2010 20:04 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

Starcie tytanów na Fantazjadzie, czyli Metal Warriors
Podczas trwania Fantazjady odbywa się również turniej największych wojowników zmierzających do Srebrnej Góry. Zwie się on Metal Warriors. Przekonaj się czy jesteś godzien by w nim wziąć udział. Obejrzyj filmiki z poprzednich edycji


W trakcie tej odwiecznej orgii bezpiecznej przemocy obowiązują następujące Prawa Metalu:

I.Nie ma zasad, jest honor Wojownika Jeden cios wystarcza by odesłać Cię do Walhalli. Jeżeli oszukujesz, to znaczy że nie masz honoru- a ścierwo tych bez honoru rzucamy psom!

II. Każdy wojownik ma własny Metal Nie podnoś broni pokonanego przeciwnika - również po śmierci należy ona do niego. Walcz bronią którą udało ci się zdobyć na początku. Jeżeli zdarzy się że zostaniesz nie uzbrojony - możesz podnieść oręż poległego sojusznika.

III. Mamy ich zabijać i nic więcej Niech twoje ciosy nie będą potężniejsze niż to konieczne. Wysyłaj wrogów do Walhalli w takim stanie, by mogli powrócić i polec z twej ręki raz jeszcze.

Dla tych z Was, którzy chcą należycie przygotować się do bitwy, by ich ofiara spodobała się bogom Metalu, wprowadziliśmy następującą modyfikację:

Jeżeli przyjdziesz z bronią, która została wykonana specjalnie na MW (jej wygląd dyskwalifikuje ją z udziału w grze głównej Fantazjady), będziesz mógł wnieść ją z sobą na arenę. W innym wypadku zostaniesz potraktowany zgodnie z regułą Metal Warriors: Metal zostanie Ci odebrany przed wejściem na arenę, w trkacie walki będziesz musiał liczyć na to, co zdobędziesz.

Tak że jeżeli zawsze chciałeś zrobić bezpieczny łom, gitarę, monitor, miecz łańcuchowy, znak stopu albo borsuka - teraz masz szansę!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.