» Wieści » Shadows of Poland rusza w Krakowie

Shadows of Poland rusza w Krakowie

|

Shadows of Poland rusza w Krakowie
Stare legendy mówią, że najsilniejszym duchowo miejscem w Krakowie był niegdyś Święty Gaj, gdzie czczono starego, pogańskiego boga. Wieki temu wycięto go z nieznanego chyba już nikomu powodu, by wybudować na nim kopiec, być może miejsce spoczynku samego Kraka. Strzeżony przez setki lat przez starych mędrców, rzucał cień na kolejne pokolenia starego miasta.

Shadows Of Poland jest cały czas rozwijającą się, ogólnopolską siecią LARPów cyklicznych dziejących się w nowym Świecie Mroku. Zaczynaliśmy od Torunia, a w ciągu niecałego roku jesteśmy już w trzech kolejnych miejscach – w Łodzi, Trójmieście i Poznaniu. Od stycznia tego roku, dzięki Grupie LARPowej K.L.I.K.A. projekt wystartował we Wrocławiu. Teraz mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na zaczynającą się już wkrótce krakowską dramę w systemie Wilkołak: Odrzuceni.

By dołączyć do projektu, należy wysłać zgłoszenie na adres [email protected] lub zarejestrować się na forum Shadows of Poland.

Mile widziane zgłoszenia od razu całych watah, jednakże pojedynczy gracze nie muszą się niczego obawiać – zostaną dołączeni do już istniejących. W mieście na pewno będą dwie starsze watahy, do których można swobodnie dołączać. Obie są w Krakowie już od dłuższego czasu.

Wataha z Podgórza i Kazimierza – Wataha składająca się tylko i wyłącznie z Kościanych Cieni. Swoje korzenie ma bezpośrednio w Krakowie, chociaż nieprawdą jest, że nigdy nie było tu nikogo innego. Są to potomkowie tych Uratha, którzy od wieków obserwowali z ukrycia tutejsze loci, a po II WŚ zdobyli władzę nad miastem.

Wataha z Nowej Huty – Choć dominują tutaj Władający Żelazem, błędem byłoby myśleć, że nie ma wśród nich przedstawicieli innych plemion. Ich domeną jest Nowa Huta, co wcale nie znaczy, że nie mają starego dziedzictwa. Wilkołaki tworzyły grupy na tych ziemiach od wielu wieków, jednak niegdyś nie zbliżali się do miasta.

Czekamy też na Wasze Watahy, Samotne Wilki oraz Ludzi Wilczej Krwi – zarówno tych połączonych z jakimiś sforami, jak i niezależnych. Polecamy zgłaszać się kilkuosobowymi grupami. Nowe watahy powinny już na początku zasugerować nam, gdzie chciałyby mieć terytorium.

Pierwsza odsłona planowana jest na Marzec.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Larpownia.pl
Tagi: Kraków | Shadows of Poland | LARP | Świat Mroku


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.