» Wieści » Nadchodzi LARP w świecie Neuroshimy

Nadchodzi LARP w świecie Neuroshimy

16-05-2011 12:36 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

Nadchodzi LARP w świecie Neuroshimy
Wieczory Fantastyki w Kazamatach, we współpracy z Wydawnictwem Portal, zapraszają wszystkich fanów Neuroshimy na LARPa w świecie znanej gry RPG, który odbędzie się w Krakowie. O terminie, w którym odbędzie się gra, zadecydują gracze w specjalnej ankiecie. Informacje od organizatorów: Mistrzowie Gry nie przygotowują postaci! Gracze wymyślają je sami i przesyłają prowadzącym koncepcje włącznie z ogólnymi zadaniami, a MG zbierają je i koordynują, ewentualnie dodając drobiazgi od siebie. Mistrzowie Gry przygotowują jedynie tło fabularne, w postaci miejsca, w którym odbywa się spotkanie, oraz settingu lokacji. Cała reszta, włącznie z zadaniami postaci, należy do Graczy! Informacje o mieście, można przeczytać wchodząc na forum w tym miejscu.
  • Dopuszczamy wszelkie opisane w podręcznikach Neuroshimy pochodzenia i profesje. Gracz potrzebuje tylko wyjaśnienia, skąd jego postać wzięła się w danym miejscu, co tu robi i dlaczego. Może ucieka? Może zwiedza Zasrane Stany? Może ma coś do załatwienia w naszym mieście?
  • Na LARPie obowiązywać będą gamble karteczkowe. Dopuszczamy przyniesienie ze sobą rekwizytów, które mogą posłużyć w handlu. Nie gwarantujemy jednak, że zostaną one odzyskane, jeśli "pójdą w obieg".
  • Na LARPie będą obowiązywały też nasze własne gamble, wyraźnie oznakowane i odróżniające się od innych. Będzie funkcjonował "kantor gamblowy", w którym będzie można wymienić gotówkę na owe gamble, przyjmowane w barze tak samo, jak złotówki.
  • Ten LARP, nie jest przygotowywany jako jednorazowy! Stworzone przez Was postacie, jeśli nie zostaną zabite, będą mogły zostać wykorzystane po raz kolejny! Jeżeli tylko będzie odpowiednia ilość chętnych, będziemy kontynuować granie danymi postaciami, w tym samym settingu!
Aby zgłosić swój udział w LARPie, oraz wziąć udział w decydowaniu o jego terminie, (który też wciąż jeszcze zależy od Was), zapraszamy na nasze forum, do działu tego eventu w tym miejscu Zrobienie rezerwacji miejsca, wymaga rejestracji na forum. Koszt akredytacji na imprezę: 15zł. W cenie wliczone napoje do odbioru w barze. Limit miejsc: Nieokreślony UWAGA: Nie gwarantujemy udziału w grze osobom, które nie dokonają rezerwacji!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

~Kula

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
napisałbym gdzieś co to za miasto... ;)
16-05-2011 15:46
bukins
   
Ocena:
0
@Kula

Uzupełnione :)

Generalnie - to już któraś wieść z rzędu o LARPach w Kazamatach, które mieszczą się w... Krakowie :)
16-05-2011 16:37
~Ancient Lord

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
LARP w Krakowie? Toż to niesamowita wieść dla moich uszu.

Dawno nie słyszałem o żadnym LARPie w mojej okolicy.

Muszę się bardziej przyjrzeć temu przedsięwzięciu ;)
17-05-2011 08:49
_Ertai_
   
Ocena:
0
@Ancient - haaa, LARPy w Krakowie średnio są 2-3 razy w miesiącu. http://ksf.org.pl
17-05-2011 10:51
~AncientLord

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
_Ertai_
Hmm, to chyba za słabo zorientowałem się w temacie ;P Nawet nie spodziewałem się, że w Krakowie istnieje coś takiego jak Krakowska Sieć Fantatsyki ;) Dzięki serdeczne za link.

Myślałem, że prócz Galicyjskiej Gildii Fantastyki nie ma już nic takiego w Krakowie.
17-05-2011 11:30
Ezechiel
   
Ocena:
0
Bardzo ambitny pomysł. Obawiam się tylko, że przy różnorodności konwencji NS, LARP będzie niespójny (i podatny na przegięcie postaci).

Nie wiem czy spotkanie k20 przetwardzieli z różnych konwencji nie zaowocuje niespójnym gniotem.

Ale i tak życzę powodzenia, dajcie znać jak poszło.
17-05-2011 11:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.