» Wieści » LARP Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów w Łodzi

LARP Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów w Łodzi

12-07-2010 22:29 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

LARP Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów w Łodzi
SMF zaprasza na LARPa Fortuna Fabrykanta, który odbędzie się 31 lipca w Łodzi (Muzeum Fabryki w Manufakturze). Gra toczy się w realiach XIX-wiecznej Łodzi.

Spokój XIX-wiecznej Łodzi, miasta wielkich możliwości, błyskawicznych wzlotów i jeszcze szybszych upadków, został zakłócony. Przez miasto przetoczyła się bowiem fala zuchwałych kradzieży, dokonanych przez niewykrytych dotychczas sprawców. Żądni sensacji dziennikarze spekulują, że może stać za nimi słynny na całą Europę włamywacz, znany jako Zjawa z Grenoble.

Tymczasem nieliczni wybrańcy udają się na tajne spotkanie, na którym odbędzie się licytacja ekskluzywnych dóbr, których poprzednim właścicielem był znany fabrykant Gustaw Werner, zaginiony podczas wyprawy do Indii, obecnie uznany przez Władze za zmarłego.


Weź udział w ekskluzywnej licytacji i zanurz się w świat kryminalnych zagadek, sprzecznych interesów i tajnych stowarzyszeń. Zmierz się z innymi graczami w pozbawionej skrupułów walce o bogactwo, gdzie najważniejsza jest osobista korzyść, a ludzie nie zawsze są tymi, za kogo się podają.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: [email protected]

W zgłoszeniu należy podać swój wiek, płeć oraz ewentualne doświadczenie LARPowe (nie jest konieczne). Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca.

Data: 31 lipca 2010 (sobota)

Miejsce: Muzeum Fabryki w Manufakturze (Łódź, ul. Drewnowska 58, wejście w pasażu przy Cinema City)

Autorzy: Aurra, Hypatia, Poulsen, Tjal

Czasy fabularne: XIX wiek (Istnieje możliwość wypożyczenia strojów i dodatków z epoki ze zbiorów Muzeum po wcześniejszym uzgodnieniu)
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.