» Wieści » LARP Blood-Trek w Gdańsku już 7 lipca

LARP Blood-Trek w Gdańsku już 7 lipca

01-07-2010 19:11 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

LARP Blood-Trek w Gdańsku już 7 lipca
Klub Zardzewiały Topór zaprasza na LARPa Blood-Trek, który odbędzie się w Gdańsku 7 lipca o godz. 15:00 w ramach cyklu Wakacje z fantastyką.

Gra zostanie rozegrana w konwencji SF, traktując z przymrużeniem oka tematy wampirów, eksploracji kosmosu i Star Treka. Więcej w rozszerzeniu wieści.


Opis fabularny

Jest rok 2436. Ludzie wyruszyli w kosmos - daleko poza nasz układ słoneczny. Także wampiry postanowiły eksplorować Wszechświat - by urzeczywistnić swoje odwieczne marzenie - znaleźć słońce, które ich nie zabije.Ze statku matki - Wieczna Wędrówka wyruszył zwiadowczy statek Centurion V na rekonesans nowo odkrytej planety należącej do gwiazdy Tau X778A.

Na pokładzie znajdowała się standardowa załoga - 10 wampirów (dowódca wyprawy, zastępca dowódcy, 3 oficerów naukowych, 2 oficerów technicznych, specjalista od Pierwszego Kontaktu i 2 komandosów) oraz 2 ludzi z hodowli (tzw. HR+ - Human Resources) - jako źródło świeżej krwi.

Nikt nie przewidział nadlatującej mini asteroidy, która uszkodziła jeden z silników. Musieliście awaryjnie lądować na tej planecie. Podczas lądowania zostały uszkodzone wszystkie urządzenia pomiarowe, padło zasilanie - a tym samym krew w chłodziarce już nie nadaje się do niczego… (już wiecie po Wam HR+…).
Pytacie co z łącznością? Chyba coś urwało wam antenę…

Macie dużo rannych i chyba za mało krwi, by wszyscy mogli przeżyć do powrotu na Wieczną Wędrówkę. Pozostaje tylko rozejrzeć się po nowej planecie. A właśnie - zapomniałem powiedzieć, że jest dzień…

LARP w konwencji SF, traktujący z przymrużeniem oka o wampirach, eksploracji kosmosu i Star-Treku. Przydadzą się Wam umiejętności takie jak wola przetrwania, umiejętność życia na krawędzi oraz umiejętność dysponowaniem wyczerpującymi się zapasami. Tak wiadomych i niezbędnych cech jak knucie intryg nie muszę wymieniać.

LARP Master (LM): Mateusz 'Uhanimar' Zachciał

Miejsce:[b] Klub Alkor (Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa 7, II piętro).

[b]Czas trwania LARPa:
3 godz. (2 godz. rozgrywki, 45 min. na przygotowanie i prelekcje oraz 15 min. na prelekcję końcową).

Wymagania dla graczy: stroje w konwencji SF, można wzorować się na Star Treku.

Liczba graczy: LARP na 11 graczy.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Blood-Trek | LARP


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.