Outpost 2
» Wieści » Gra miejska w świecie nowej książki Magdy Kozak

Gra miejska w świecie nowej książki Magdy Kozak

13-05-2010 12:22 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

Gra miejska w świecie nowej książki Magdy Kozak
W sobotę, 15 maja, zapraszamy na wędrówkę śladami bohaterów Fioletu Magdaleny Kozak. Początek zabawy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie właśnie będą się odbywały Warszawskie Targi Książki, o godz. 15 na stoisku Bellony. Uczestnicy gry otrzymają mapy oraz wskazówki, umożliwiające odnalezienie punktów, w których będą czekały na nich kolejne podpowiedzi i zadania, potem zaś wyruszą na wyprawę do Warszawy odmienionej kataklizmem, Warszawy, w której centrum wyrosła gigantyczna, ziejąca cyjanowodorem roślina. W trakcie gry będzie można zatem spotkać Osy, spadochroniarzy, walczących nad Warszawą ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, i z bliska przyjrzeć się ich spadochronom. Będzie można zmierzyć się z oprzyrządowaniem Stróżów, żołnierzy jednostek specjalnych, strzegących skażonego miasta. Będzie można również pomóc Drwalom, strażakom z jednostek skażenia chemicznego, a nawet spróbować wejść na ścieżkę Hien, szabrowników i członków gangów, którzy rabują bezbronne miasto.

Wprawdzie nie obiecujemy, że pod Pałacem Kultury i Nauki wyrośnie gigantyczny, ziejący cyjanowodorem Fiołek, ale dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie.

Organizatorami gry terenowej są Konfederacja Fantastyki 'Rassun', Aleksandra 'Zsa-Zsa' Tomicka, Grupa Kreatywna 'Lans Macabre' oraz Agencja Wydawnicza Runa i Bellona S.A.

Nieocenioną pomocą będą również członkowie forum Nocarz.pl

Informacje o książce:

* http://www.runa.pl/ksiazki/107-FIOLET.html
* http://www.runa.pl/fiolet.html
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Polygamia
Tagi: Fiolet | LARP | Magdalena Kozak


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.