Outpost 2
» Wieści » Diabelski LARP Inferno w Poznaniu

Diabelski LARP Inferno w Poznaniu

18-05-2010 13:31 | Jędrzej 'bukins' Bukowski

Diabelski LARP Inferno w Poznaniu
Opis fabularny:

Samael, władca i Najwyższy Król Piekła zniknął. Krążą plotki, że został zamordowany, nawet jeśli prawdziwe nikt nie wie nic pewnego. Nie ma sprawcy, nie ma dowodów, zupełnie jakby nic się nie stało. A jednak stało się i to sporo. Samael był elementem spajającym i porządkującym chaos w Piekle, gdy zabrakło jego rządów twardej ręki, ożyły dawne animozje i zrodziły się nowe ambicje.

Nagle wszystkie diabły zaczęły skakać sobie do gardeł i mobilizować swe legiony, szykując się do wojny. Każdy z pięciu władców poszczególnych części Piekła jest przekonany, że to właśnie on powinien zastąpić ojca na tronie. Niestety dysponują bardzo podobnymi siłami, a o sojuszu wśród nich nie może być mowy, w końcu król może być tylko jeden. Sytuacja jest więc patowa. Wiele diabłów opowiedziało się za Wielką Radą Piekła, co wcale nie ułatwia sprawy, a tylko wprowadza na scenę dodatkową siłę, z którą trzeba się liczyć. Wojna domowa choć najbardziej prawdopodobna nikomu nie wyjdzie na dobre.

Zastępy anielskie będą śmiać się do rozpuku i tylko zacierać ręce widząc, jak demony wyrzynają się nawzajem wyręczając ich. Kwestia objęcia władzy jest cały czas otwarta, a stawka bardzo wysoka i niezwykle kusząca. Kto zostanie nowym Najwyższym Królem Piekła?

Miejsce: Morasko, UAM.

Więcej informacji na forum organizatorów TUTAJ
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Noctem

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.