Outpost 2
» Wieści » Zwieńczenie Trylogii Wojen Makowych już wkrótce w Polsce

Zwieńczenie Trylogii Wojen Makowych już wkrótce w Polsce

24-05-2021 20:23 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Zwieńczenie Trylogii Wojen Makowych już wkrótce w Polsce

Na 30 czerwca wyznaczono premierę Płonącego boga, trzeciego tomu Trylogii Wojen Makowych autorstwa R.F. Kuang. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów oraz będzie dostępna zarówno w miękkiej, jak i zintegrowanej oprawie.

Opis książki:

Żyć z dawnymi występkami można jedynie, jeśli ukryje się je w głębokich zakamarkach umysłu, w czarnych odmętach duszy. Rin wciąż żyje.

Mogła przyjąć wyciągniętą dłoń Cesarzowej, zdławić rebelię i poprowadzić wojsko prosto na południe. Tam, gdzie w czerwonym pyle, wśród zapomnianych kapliczek i wykopanych w ziemi grobów czekają cierpliwie jej korzenie, jej Dom. Wolała bawić się w rewolucję, z której wyniosła tylko kolejne blizny i gorycz kolejnej porażki.

Została sama. Z okaleczonym ciałem, rozbitą duszą, łaknąca pokuty i rozgrzeszenia niemal tak samo, jak walki i zniszczenia.

I oto prawdziwy wróg wkracza na scenę. Tym razem Rin nie będzie walczyć w obronie Cesarstwa, Republiki czy życia swoich przyjaciół. Tym razem stawką jest cały znany Rin świat. Ten ludzki i ten boski.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Rebecca F. Kuang | Trylogia Wojen Makowych | Płonący bóg


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.