» Wieści » Znamy okładkę Faraona wampirów

Znamy okładkę Faraona wampirów

|

Znamy okładkę Faraona wampirów
Poznaliśmy okładkę najnowszej książki Konrada T. Lewandowskiego - Faraona wampirów. Powieść ukaże się w październiku i zostanie objęta patronatem Poltergeista.
Tagi: Faraon wampirów | Konrad T. Lewandowski


Czytaj również

Ksin koczownik
W stepie szerokim...
- recenzja
Różanooka
W zastępstwie Ksina
- recenzja

Komentarze


chwast81
   
Ocena:
0
Nigdy nie napisałem, że nie przeczytam/przeczytałem FARAONA tylko przeróbki, stąd trzy kropeczki i nawiązanie do Śmiałkowskiego. Naucz się czytać ze zrozumieniem
15-10-2011 07:00
Furiath
   
Ocena:
0
Fajny patent, niezły jajcarz z tego Przewodasa :)

Oczywiście nie przeczytam, ale doceniam.
23-10-2011 08:49
~Przewodas

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nikt nie czyta, ale wszyscy się oburzają. Naprawdę nie rozumiem tej histerii. Prusowi nic nie ubyło, wręcz przeciwnie. Natomiast ta niezdolność do luzu i zabawy literackiej graniczy z umysłowym niedorozwojem.
12-12-2012 15:36
Salantor
   
Ocena:
0
Jedną taką zabawę literacką miałem okazję czytać. Po lekturze czułem się oszukany przez autora, który dodał parę zdań tutaj, parę zdań tam i voila, gotowe dzieło. Czy "Faraon" taki jest nie wiem, przekonam się jeszcze, ale podchodzę z dużą dozą ostrożności. Czy to jest objaw umysłowego niedorozwoju? :]
12-12-2012 15:39
~Przewodas

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Gdzie tu Prus, a gdzie Lewandowski?

"Ramzes przymknął oczy i marzył. Urzekło go piękno wampirzej ceremonii. Nigdy dotąd nie podejrzewał, że w ich egzystencji może kryć się tyle powabnego uroku. Przez opuszczone rzęsy książę już nie widział ogrodu, tylko powódź księżycowego światła, w którym stał. Delikatny, łagodny księżyc wydał mu się w tej chwili o wiele lepszy od parzącego i oślepiającego słońca. Blask księżyca był bardziej przyjazny, a jego czarne cienie i miłosne wyznania wampira fascynowały Ramzesa bardziej niż magia świątyni Hator."
21-12-2012 14:57
Salantor
   
Ocena:
0
"Czy "Faraon" taki jest nie wiem, przekonam się jeszcze"

Pozdrawiam :]
21-12-2012 15:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.