» Znak kości

Znak kości

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Znak kości
7.5
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Znak kości
Cykl: Mercedes Thompson
Tom: 4
Autor: Patricia Briggs
Tłumaczenie: Dominika Schimscheiner
Wydawca: Fabryka Słów
Miejsce wydania: Lublin
Data wydania: 5 sierpnia 2011
Liczba stron: 392
Oprawa: miękka
Format: 125x195 mm
ISBN-13: 978-83-7574-414-9
Cena: 37,80 zł

Kolejna część bardzo popularnego cyklu Patricii Brigs o zmiennokształtnej Meredes Thompson. Świetnie wpisuje się w nurt literatury o wilkołakach i wampirach, więc bardzo na czasie. W cyklu do tej pory ukazały się: Zew księżyca, Więzy krwi, Pocałunek żelaza. Fabuła: Nieugięta. Bezczelna. Lojalna. I jak zawsze nieobliczalna. Znacie to powiedzenie – jeśli gdzieś są jakieś kłopoty, to Mercy wpadnie w nie na pewno. Zmiennkoształtna Mercedes Thompson ma za sobą ciężkie chwile. Najchętniej zamknęłaby się w swoim warsztacie i zajęła tym, co lubi - naprawą samochodów. Niestety rzeczywistość nie chce o niej zapomnieć! Wampiry wydają na nią wyrok śmierci, despotyczny samiec Alfa wilkołaczej sfory chce z niej zrobić swoją partnerkę, u przyjaciółki z dzieciństwa zalągł się duch... Na dodatek domu Mercy nie chce opuścić wyjątkowo samodzielna i magiczna laska. To chyba za dużo dla jednego, małego kojota! No mercy, Mercy!

Tagi: Znak kości | Patricia Briggs | Mercedes Thompson


Czytaj również

Znak kości
Podwójna porcja zagrożenia
- recenzja
Ślad dymu
- recenzja
Klątwa burzy
Emocjonalny huragan
- recenzja
Czas ciszy
Europejska przygoda Mercy
- recenzja
Dotyk Ognia
Wilkołaki kontra pradawni
- recenzja
Zamęt Nocy
Problemy z "ex"
- recenzja

Komentarze


dircemari
   
Ocena:
0
Ta książka już się ukazała , a i brakuje streszczenia o czym ona jest
05-08-2011 12:52
Kometa
   
Ocena:
0
Moi Drodzy, większość z Was pewnie zna serię o Mercy Thompson pani Briggs. Do fanów tegoż tytułu mam gorącą prośbę. Część z was pewnie wie, że Patricia Briggs jest autorką też drugiej serii o wilkołakach - Alpha & Omega. Seria ta jest powiązana z serią Mercy. Fani obu tych cyklów z forum Gavran (http://forum.fan-dom.pl) podjęli próbę uproszenia Fabryki żeby wydała także Alpha & Omega. W tym celu została napisana petycja:

http://www.petycje.pl/7739

która, jeśli zbierze odpowiednią ilość podpisów, może stać się bodźcem dla wydawcy i umożliwi nam przeczytanie A&O w naszym rodzimym języku.

Bardzo Was proszę o wsparcie! Każdy podpis jest dla nasz szalenie ważny i wdzięczni byś byli niewymownie gdybyście dołożyli do tej petycji swoją cegiełkę. Pamiętajcie jednak proszę, że tylko podpisy zweryfikowane mailowo się liczą.
27-08-2011 13:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.