» Wieści » Żelazny Dwór od Julie Kagawy znów w księgarniach

Żelazny Dwór od Julie Kagawy znów w księgarniach

|

Żelazny Dwór od Julie Kagawy znów w księgarniach

Do sprzedaży trafiły właśnie wznowienia należących do cyklu Żelazny Dwór książek fantstycznych Żelazny król i Żelazna córka autorstwa Julie Kagawy (znanej z Cienia Kitsune). Oba tytuły ukazały się nakładem wydawnictwa Vesper.

Opisy:

Ojciec sześcioletniej Meghan Chase zniknął i od tego dnia życie dziewczynki nie było już takie samo. Nie potrafiła odnaleźć się ani w szkole, ani w rodzinnym domu.
W dniu szesnastych urodzin Megan jej najlepszy przyjaciel Robbin odkryje przed nią świat, którego istnienia nie przeczuwała, i uczucia, o jakich nie śniła. Nie spodziewała się, że prawda może być aż tak zaskakująca. W krainie Nigdynigdy dowiaduje się, że jest córką mitycznego króla elfów, a jednocześnie pionkiem w toczonej od dawna śmiertelnej wojnie dwóch królestw.

Megan będzie zmuszona odpowiedzieć sobie na pytania: Jak daleko zdoła się posunąć, aby uratować osobę, na której jej zależy? Czy potrafi powstrzymać zło, jakiemu żadna istota z krainy elfów nie śmie się przeciwstawić? Czy rozbudzi uczucie w młodym księciu, który chętniej widziałby ją martwą, niż pozwolił na rozpalenie swego lodowatego serca? I czy wypełni swe przeznaczenie?

Tytuł: Żelazny król
Cykl: Żelazny Dwór
Tom: 1
Autor: Julie Kagawa
Wydawca: Vesper
Data wydania: 12 lutego 2024
Oprawa: twarda

 

Bedąc w połowie elfem, a w połowie człowiekiem, Meghan Chase nigdy nie pasowała do otaczającego ją świata. Po pokonaniu Żelaznego Króla zostaje uwięziona przez królową w pałacu zimowych elfów. Kiedy wojna między Dworami Letnim a Zimowym wydaje się nieunikniona, Meghan zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę zagrożenie czai się zupełnie gdzie indziej. To żelazne elfy, których istnienia świadoma jest tylko ona i jej ukochany, książę Mrocznego Dworu, zadecydują o losach krainy. Nikt jednak nie chce wysłuchać ostrzeżeń dziewczyny, która została pozbawiona swoich mocy. O przetrwaniu w krainie Nigdynigdy zadecyduje wyłącznie jej spryt, bo przecież Meghan nie może ufać nikomu.. Powierzenie swego losu potencjalnemu zdrajcy może okazać się dla niej śmiertelnym niebezpieczeństwem Żelazna determinacja Meghan nie potraf jednak zagłuszyć zewu jej wciąż zbyt ludzkiego serca…

Tytuł: Żelazna córka
Cykl: Żelazny Dwór
Tom: 2
Autor: Julie Kagawa
Wydawca: Vesper
Data wydania: 12 lutego 2024
Oprawa: twarda

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Żelazny król | Żelazna córka | Julie Kagawa


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.