Pamięć zwana imperium
» Wieści » Zbiór opowiadań Kossakowskiej pod koniec miesiąca

Zbiór opowiadań Kossakowskiej pod koniec miesiąca

22-11-2018 19:48 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Zbiór opowiadań Kossakowskiej pod koniec miesiąca

28 listopada nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukażą się Więzy krwi, zbiór opowiadań grozy autorstwa Mai Lidii Kossakowskiej.

Zapowiedź:

Więzy Krwi to zbiór intrygujących, pełnokrwistych opowiadań. Ich wspólnym mianownikiem jest mroczny klimat zagłady, beznadziei i śmierci.

Autorka prezentuje przewrotne pomysły fabularne i świat, który nie jest piękną krainą magii, ale często smutną i demoniczną rzeczywistością. Tu nic nie istnieje bez powodu: pojawienie się zwykłej muchy ma sens, choć bohater jednego z opowiadań wolałby owej muchy nigdy nie zobaczyć, widmowy demon grasujący w dżungli wyciąga mordercze ręce po kolejną ofiarę, a zwykłe zakupy mogą urosnąć do rangi święta. Ba, pojawiają się nawet Zakony Handlowe, a wierni urządzają coroczne pielgrzymki do świątyń handlowych! Zapach rdzy, wanilii i gorzkich migdałów zwiastuje natomiast pojawienie się Anioła Śmierci.
Wśród opowiadań jest też mikropowieść. Autorka kreuje w niej świat po drugiej stronie lustra, którym rządzi Lud Luster, prowadzone są niejasne interesy, a w powietrzu czuć zapach krwi i zemsty.

Tytuł: Więzy krwi
Autor: Maja Lidia Kossakowska
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 28 listopada 2018
Liczba stron: 480
Oprawa: zintegrowana
ISBN-13: 978-83-7964-386-8

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Więzy krwi | Maja Lidia Kossakowska


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.