» Wieści » Zapowiedzi na luty część 2

Zapowiedzi na luty część 2

|

Zapowiedzi na luty część 2
Prezentujemy drugą część zapowiedzi wydawniczych na najbliższy miesiąc: REBIS: JAGUAR: SOLARIS: AMBER: PAPIEROWY KSIĘŻYC: Premiery przeniesione ze stycznia:
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Doktor Bluthgeld | Kobieta w czerni | Morska straż | Śmiercionośne fale | Wśród zdradzonych Wśród notabli


Czytaj również

Anioł śmierci
Nic dwa razy się nie zdarza
- recenzja
Kobieta w czerni
Za moje dziecko
- recenzja
Doktor Bluthgeld - Philip K. Dick
Ile Dicka w Dicku?
- recenzja
Morska straż - Adrian Tchaikovsky
Ahoj, podmorska przygodo!
- recenzja

Komentarze


earl
   
Ocena:
0
Ja czekam, kiedy ukaże się wreszcie 7 tom "Temereire'a".
30-01-2012 15:56
Nausicaa
   
Ocena:
0
Dick koniecznie, 12-ty Goodkind dopiero kiedy dojdę (jestem w połowie 5tego, więc pewnie nigdy). Okropny tasiemiec, czytam parę rozdziałów raz na stulecie z sentymentu.
30-01-2012 17:18
Asthariel
   
Ocena:
0
Z tej listy dla mnie tylko Tchaikovsky.
30-01-2012 17:21
gelaZz
   
Ocena:
0
dla mnie może Dick, a tak to bida w nowym miesiącu. Podobno w marcu Powergraph ma wydać powieść Wegnera :D
30-01-2012 18:26
Blacota
   
Ocena:
0
Z pewnością A.Tchaikovsky i jego Morska Straż
31-01-2012 09:05
~Sc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Fani roabli
"Straż" bardzo biedna niestety jest, zarówno pod względem fabularnym jak i pomysłowym (kilka bardzo chybionych rozwiązań/wybiegów), zniechęciła mnie na tyle ze póki co po "Hairs of the blade" nie sięgnąłem. I pisze to jako fan serii. Pozostaje mieć nadzieję że to tylko potknięcie, które się każdemu zdarza i potem będzie jednak lepiej (w końcu jeszcze 5 tomów przed nami podobno).
01-02-2012 00:03
Blacota
   
Ocena:
0
Szkoda, że "straż" jest - Twoim (~Sc) zdaniem -"(...)bardzo biedna(...)" ale lubię tę serię i książkę przeczytam. Mam nadzieję, że przeczytasz kolejną część i ta będzie Ci się podobała oraz dasz nam o tym znać :)
01-02-2012 08:37
~Kerebroi66

Użytkownik niezarejestrowany
    Morska Ssss (no i co to tak syczy?)
Ocena:
0
Ach jak ja wam zazdroszczę, drodzy forumowicze - skończyłem tłumaczyć Spadkobierców Ostrza i NIE MOGĘ doczekać się Podniebnych Wojen. Plotki i pogłoski jakoby Morska Straż jest denna (pelagialna) są MOCNO przesadzone...
Któż bowiem siedząc w przedwojennej wannie przy jednej świecy nie doświadczył uczucia muśnięcia przyzsawek skórzastej macki... HA!
Chciałem również powiedzieć, że wiem jak skończy się GOLIAT Westerfelda oraz co odnajdą dzieci w DRUGIEJ części SMOKÓW ze ZWYCZAJNEJ FARMY. Pozdrawiam wszystkich serdecznie... J. Rybski
01-02-2012 19:59
~Sc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Blacota
"Bardzo biedna" tylko w porównaniu do reszty cyklu, który póki co według mnie jest dobry/bardzo dobry. Zawdzięcza to dość świeżemu pomysłowi na rasy plus w miarę ciekawemu światu (steampunk to jednak rzadkość póki co). Co do "pomysłowej biedy" to może się źle wyraziłem, pomysłów jest sporo i to jak najbardziej ciekawych, ale "realizacja" (wkomponowanie w świat i uzasadnienie, przepraszam za ogólniki ale spoilerowac nie chcę) pozostawia wiele do życzenia. Fani przeczytają i tak, i będzie im się w miarę podobać (w końcu sam fanem jestem, bo bym nie czytał po angielsku jakbym nie był) jeśli przymkną oko na parę niedoróbek, a szczerze mówiąc kto inny czytałby 4 cześć cyklu? Za "Spadkobierców" pewnie się niedługo wezmę tylko potrzebuję chwili na "zresetowanie oczekiwań" ;)
02-02-2012 01:25
Blacota
   
Ocena:
0
~Sc
Dzięki a odpowiedź.
Również uważam, iż jest to jeden najlepszych cykli wydanych ostatnio w Polsce. Jako fan Morską Straż obowiązkowo przeczytam i podzielę się swoją opinią przy najbliżej recenzji na Polter.pl i mam nadzieję, że będziemy mieli - nie tylko my - o czym "porozmawiać".

~Kerebroi66 - Mam wrażenie, że inni forumowicze też Ci zazdroszczą, że poznałeś kolejne części cyklu.

A tak poza tym, nie wiecie kiedy można spodziewać się kolejnych części w Polsce (w tym przypadku chodzi mi o pozycje nie wydane jeszcze w Polsce) oraz Anglii (natomiast w tym, kiedy można się spodziewać kolejnych części w Anglii np. Air War)?

Gorąco Wszystkich pozdrawiam.
02-02-2012 09:26
Asthariel
   
Ocena:
0
Czekam tym niecierpliwiej na kolejne książki Tchaikovskiego, a że pisze w nieprawdopodobnym tempie (chyba tylko jeszcze Erikson tak umie), to nie będziemy czekać długo. Nowinka - dziewiąty tom, War Master Gate's Gate już jest napisany, i teraz będą trwały poprawki.
02-02-2012 10:06
~Kerebroi66

Użytkownik niezarejestrowany
    Tchaikovsky
Ocena:
0
Mam cichą nadzieję, że dostanę Air War jeszcze wiosną i choć zupełnie nie mam wpływu na politykę wydawniczą Rebisa, bo to Oni decydują kiedy książka się pojawi, to mam wrażenie, ze mimo wszystko nadrabiamy, bo AIR WARS pojawi się w UK w sierpniu. Jeśli chodzi o Spadkobierców Ostrza to jest tu niezwykle interesujący wątek z PANCERNYCH rozwinięty za sprawą osowca Varmena - ostatniego z Pancernych, który jest jedną z głównych drugoplanowych postaci książki i zupełnie niezwykły rozdział z jego udziałem.
Mam nadzieję, ze rozbudziłem ciekawość fanów...
Pozdrawiam

J.R
02-02-2012 16:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.