» Wieści » Zapowiedź wznowienia kolejnej książki Adama Przechrzty

Zapowiedź wznowienia kolejnej książki Adama Przechrzty

05-11-2019 20:33 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Zapowiedź wznowienia kolejnej książki Adama Przechrzty

22 listopada nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się wznowienie Demonów czasu pokoju, czwartego tomu cyklu o Razumowskim autorstwa Adama Przechrzty.

Zapowiedź:

Druga połowa tysiąc dziewięćset czterdziestego siódmego roku, od zakończenia wojny minęły dwa lata. Jednak upadek Trzeciej Rzeszy przyniósł też wiele problemów. Do kraju powróciła armia, która zobaczyła, jak wygląda życie poza granicami Związku Radzieckiego. Wrócili nie tylko zwykli, rozbestwieni frontową swobodą i oszołomieni bogactwem zamieszkanych przez burżujów państw żołnierze,ale i ci, których rozkaz Stalina wyciągnął z więzień i łagrów, którzy mieli własną krwią odkupić swoje winy.

I odkupili. A teraz chcą powetować sobie czas spędzony w okopach i za kratami. Więźniowie polityczni, ofiary donosów, walk frakcyjnych i nadgorliwości NKWD, ale i zwykli bandyci. Ci ostatni nie boją się nikogo ani niczego, bo przeszli już piekło na ziemi, mają broń i wiedzą, jak jej używać: wojnę przeżyli tylko najlepsi, najtwardsi, najsprytniejsi. Kraj ogarnia niespotykana wcześniej fala zbrodni. Milicja nie daje sobie rady z doświadczonymi, kutymi na cztery nogi, zaprawionymi w walkach frontowcami. Ktoś musi zaprowadzić porządek.
Razumowski otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Niestety to nie koniec jego kłopotów: towarzysz Stalin szykuje dla niego coś specjalnego. Jak zwykle...

Tytuł: Demony czasu pokoju
Autor: Adam Przechrzta
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 22 listopada 2019
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-520-6

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Adam Przechrzta


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.