Pamięć zwana imperium
» Wieści » Wznowienie Malowanego Człowieka nieco później

Wznowienie Malowanego Człowieka nieco później

25-10-2021 12:35 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Wznowienie Malowanego Człowieka nieco później

Wydawnictwo Fabryka Słów ogłosiło, że ostatecznie dopiero 5 listopada ukaże się jego nakładem jednotomowa wersja Malowanego Człowieka, powieści fantasy rozpoczynającej Cykl demoniczny autorstwa Patera V. Bretta. 

Zapowiedź:

"Niech cię mrok pochłonie" - w tym świecie nie ma gorszego przekleństwa.
Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc. Z każdym zmierzchem na powierzchnię ziemi wydostają się krwiożercze demony. Przerażeni ludzie uciekają za magiczne runy i bezsilnie modlą się o następny dzień życia. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło słońca zapędza demony z powrotem w Otchłań.
W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi.
Arlen, przekonany, że najgorszą trucizną jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha, której życie zrujnowało jedno proste kłamstwo. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny minstrel, wygrywający na skrzypkach skoczną melodię.
Tych troje ma coś wspólnego - są uparci, przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano i tak naprawdę nie mają nic do stracenia. Co odkryją, gdy przekroczą granice znanego sobie świata?

Tytuł: Malowany człowiek
Cykl: Cykl demoniczny
Tom: 1
Autor: Peter V. Brett
Tłumaczenie: Marcin Mortka
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 5 listopada 2021
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-7964-679-1
Cena: 69,90 zł 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Malowany człowiek


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

radomir
   
Ocena:
0
Jednotomowe wznowienie - jednak się da. Zastanawiam się czy pojawią się wznowienia innych utworów, których wcześniej nie dało się zmieścić w jednym tomie - poszczególne części Księgi Całości na ten przykład.
25-10-2021 16:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.