» Wieści » Wysoka fantasy, niskie stawki

Wysoka fantasy, niskie stawki

|

Wysoka fantasy, niskie stawki

Do sprzedaży właśnie trafiła nowa książka Travisa Baldree, zatytułowana Księgarnie i kościopył, która jest prequelem wydanych kilka miesięcy temu Legend i latte. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis oraz została objęta patronatem naszego serwisu.

Opis:

Za jakiś czas otworzy kawiarnię z pyszną latte…
Dziś jeszcze walczy z potworami.

***
Kariera Viv w drużynie Kruków, sławnych najemników, zostaje nagle przerwana. Podczas polowania na potężną nekromantkę orczyca odnosi rany i wbrew swojej woli trafia na rekonwalescencję do spokojnego nadmorskiego miasteczka Murk. Niewiele się tam dzieje, no i wszystko wskazuje na to, że zbyt prędko nie będzie mogła wrócić na pola bitew. Co za pech dla wojowniczki

Przyjaźń z właścicielką podupadającej księgarni – szczurołaczką o niewyparzonym języku – to ostatnie, czego Viv mogłaby się spodziewać. Ale to nie wszystko! Okaże się, że Murk zapewni jej znacznie więcej wrażeń, niż początkowo zakładała…

Bywa, że właściwe rzeczy zdarzają się w niewłaściwym czasie. Bywa, że poszukujemy zupełnie nie tego, czego nam potrzeba. Bywa też, że odnajdujemy się w historiach, które przeżywamy wspólnie z drugą osobą.

***
Akcja „Księgarń i kościopyłu” rozgrywa się dwadzieścia lat przed tym, o czym czytaliśmy w „Legendach i Latte”. To kolejna, niezależna, nastrojowa fantasy Travisa Baldree, który tym razem opowiada, jak potężną moc mają dobra księgarnia, oddani przyjaciele i nieoczekiwane wybory, których dokonujemy na ścieżce naszego życia.

Tytuł: Księgarnie i kościopył
Cykl: Legendy i latte
Tom: 2
Autor: Travis Baldree
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawca: Insignis
Data wydania: 8 listopada 2023
Liczba stron: 384
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788367710770

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Księgarnie i kościopył | Legendy i Latte | Travis Baldree


Czytaj również

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

Yay :3 czekałem na tę książkę UwU Bardzo mocno :D Normalnie muszę kupić :D Yatta <3

08-11-2023 17:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.