» Wszystko zostaje w rodzinie

Wszystko zostaje w rodzinie

Dodał: Marcin 'lemon' Łukasiewicz

Wszystko zostaje w rodzinie
8.00
6
Ocena użytkowników
Średnia z 6 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 3
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Wszystko zostaje w rodzinie
Cykl: Dora Wilk
Tom: 4
Autor: Aneta Jadowska
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 14 marca 2014
Liczba stron: 520
Oprawa: miękka
Format: 125x195 mm
Seria wydawnicza: fantastyczna fabryka
ISBN-13: 978-83-7574-952-6
Cena: 34,90 zł

Rozlew krwi w rytmie "Bad moon rising".

Dora Wilk udowadnia, że męska skleroza jest początkiem wszelkich kłopotów. I tak – wampiry zapominają, że słońce im szkodzi; wilki zapominają, kto jest ich Alfą; Gajusz zapomina o dobrym wychowaniu; Miron zapomina o tym, co ważne; Baal zapomina, że nie może wpadać bez zaproszenia i robić jej śniadania; a nowy koleś zapomina, gdzie jest jego miejsce w szeregu.

Wiedźma Dora, z właściwym sobie wdziękiem, musi posprzątać cały ten bajzel, zanim ktoś przeprowadzi naprawdę morderczy test białej rękawiczki. A że od mopa woli glocka i miecz... nie obejdzie się bez przelania krwi, ale wszystko zostaje w rodzinie.

Tagi: Aneta Jadowska | Dora Wilk | Wszystko zostaje w rodzinie


Czytaj również

Wszystko zostaje w rodzinie
Jadowska w najlepszej odsłonie
- recenzja
Wszystko zostaje w rodzinie
Wszystko zostaje po staremu
- recenzja
Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne
Jadowska w świetnej formie
- recenzja
Szamański blues
Szaman na dwa dania
- recenzja
Ropuszki
Rozrywkowe domykanie spraw
- recenzja
Egzorcyzmy Dory Wilk
Do diabła z tym!
- recenzja

Komentarze


    Polecam
Ocena:
0

Dora znów wkracza do akcji – tym razem kłopoty ma jej ostatnio „nabyta” rodzina z Trójprzymierza, więc nie ma to, tamto, trzeba im pomóc, w końcu taki jest jej obowiązek. Problemów do rozwiązania jest wiele, więc Czytelnik nie ma szans się nudzić – trzeba poradzić sobie z wampirami i wilkołakami, nie dać się zabić, a do tego jeszcze nie dać się pochłonąć problemom sercowym, które to swoją drogą idealnie pokazują, że Dora to nie tylko silna babka, która wszystkim może dokopać, ale też kobieta ze słabościami, która ma swoje głęboko ukryte lęki i która potrzebuje wsparcia i pomocy. Oczywiście – jak to u Anety Jadowskiej – pojawiają się świetne, wyraziste postacie, takie jak Varg, który nie potrafi sobie odmówić sprzeczek z Dorą, czy Szelma, która jest mistrzynią manipulacji, a także Jean Mark, którego w jego dziwactwie aż trudno opisać. Fakt jest jednak taki – oni wszyscy są zauważalni, nie da się ich przeoczyć, ponieważ nie tylko maja wpływ na fabułę, ale też rzucają się w oczy i zapadają w pamięć. Akcja jest szybka i wciągająca, a tempo, z jakim autorka przeskakuje do kolejnych etapów historii, sprawia, że chce się tylko czytać dalej, dowiedzieć więcej. Krótko mówiąc, „Wszystko zostaje w rodzinie” to kawałek bardzo dobrej, polskiej literatury, po którą naprawdę warto sięgnąć – zwłaszcza po ten konkrety tom, który w mojej opinii jest dużo lepszy niż dwa poprzednie. Polecam; warto przeczytać.

19-04-2014 20:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.