» Wieści » Wszystkie te światy coraz bliżej

Wszystkie te światy coraz bliżej

18-01-2021 06:11 | Radosław 'radomir' Czaja

Wszystkie te światy coraz bliżej

Na pierwszego lutego zapowiedziano premierę powieści Wszystkie te światy Dennisa E. Taylora. Za wydanie trzeciego tomu cyklu Bobiverse odpowiada wydawnictwo Mag – zapraszamy do zapoznania się z opisem książki.

Opis:

Pełne rozmachu zakończenie trylogii, która wciągnęła widzów od pierwszego Boba.

Być świadomym statkiem kosmicznym - to powinna być niezła zabawa. Tymczasem Bob i jego klony, rozprzestrzeniające się po galaktyce od ponad stu lat, nie przestają pakować się w kłopoty. Zbudowali dość kolonii, by ludzkość nigdy w życiu nie wymarła. Lecz polityczne konflikty nie chcą wygasać, więc brazylijskie sondy nadal starają się tępić wszelką konkurencję. Jakby tego było mało, Bobowie wpakowali się w wojnę ze starszym i potężniejszym gatunkiem, który ma wielki apetyt i paskudny charakter. Rany po pierwszym starciu z Innymi jeszcze się nie zagoiły, a już stoją przed perspektywą decydującej bitwy mającej uratować Ziemię i kolonie. Bobowie są jednak mniej zdyscyplinowani niż stado kotów i niektórzy co młodsi bardziej interesują się własnymi lokalnymi problemami niż pokonaniem innych.
Wybawienie może jednak przyjść z niespodziewanej strony. Dwójka Bobów ósmej generacji znalazła coś w otwartej przestrzeni międzygwiezdnej. Coś, co wystarczy, aby uratować Ziemię i być może całą ludzkość. Aby tylko dowieźć to do Układu Słonecznego przed dotarciem Innych.

Trzecia część wielkiego hitu, który w anglojęzycznym świecie sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.

Wydawnictwo: Mag
Cykl: Bobiverse
Tytuł oryginału: All These Worlds
Tłumaczenie: Wojciech Próchniewicz
Data wydania: 1 lutego 2021
ISBN: 978-83-66712-09-6
Oprawa: twarda
Cena: 39,00 zł
Rok wydania oryginału: 2017
Tom cyklu: 3

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Dennis E. Taylor | Bobiverse | Wszystkie te światy


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.