» World of Warcraft. Traveler

World of Warcraft. Traveler

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

World of Warcraft. Traveler
7.00
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
World of Warcraft. Traveler - Poltergeist patronem
Tytuł: World of Warcraft. Traveler
Cykl: World of Warcraft
Autor: Greg Weisman
Wydawca: Insignis
Data wydania: 19 września 2018
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-65743-92-3
Cena: 35 zł

World of Warcraft. Traveler to pierwsza książka z nowej serii dla młodszych czytelników oparta na grze wideo Blizzard Entertainment – World of Warcraft. Prawdziwie epicka fabuła umieszczona została na ziemiach Azeroth. Cała gama wyjątkowych postaci zachwyci zarówno młodych czytelników. jak i fanów gry.


Minęły lata od dnia, w którym dwunastoletni Aramar Thorne, bystry chłopiec z nieodłącznym szkicownikiem w dłoni, widział po raz ostatni swojego ojca. Gdy więc kapitan Greydon Thorne schodzi na brzeg i proponuje synowi, by ten dołączył doń na pokładzie okrętu, Aram ma wrażenie, że ktoś mu na nowo namalował cały świat. Na morzu jednak Aram napotyka pewne problemy w kontaktach z załogą, szczególnie zaś z drugim matem Makasą – nad wyraz twardą nastolatką, która z niechęcią przyjęła Arama pod swoją komendę. Gdy wreszcie Aram powoli zaczyna się odnajdywać na pokładzie ojcowskiego okrętu, banda piratów atakuje statek i po raz kolejny cały świat chłopca zostaje wywrócony do góry nogami.


Aram i Makasa próbują razem odnaleźć drogę do domu i napotykają na swej drodze różne istoty – te przerażające i te wspaniałe. Aram próbuje zrozumieć mieszkańców Azeroth, kreśląc ich portrety w swoim szkicowniku i nawiązując nieprawdopodobne przyjaźnie.


W swojej podróży używają starego kompasu Greydona, lecz ten nigdy nie wskazuje północy. Skoro kompas nie prowadzi Arama i Makasy do bezpiecznego domu, ku jakiemu przeznaczeniu ich wiedzie?

Tagi: Greg Weisman


Czytaj również

World of Warcraft. Traveler
WoWik
- recenzja
Traveler #1. Wędrowiec
Lekko, szybko i przyjemnie
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.