» Władca Klanów

Władca Klanów

Dodał: memnos

Władca Klanów
5.8
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Władca Klanów (Lord of the Clans)
Cykl: Warcraft
Tom: 2
Autor: Christie Golden
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Wydawca: ISA
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 2003
Liczba stron: 240
Oprawa: miękka
Format: 115 x 175 mm
Seria wydawnicza: Warcraft
ISBN-10: 83-88916-82-3
Cena: 22,90 zł

W okrytej mgłą zapomnienia przeszłości świat Azeroth zamieszkiwały różne cudowne istoty. Tajemnicze elfy i dzielne krasnoludy żyły w pokoju i harmonii z ludzkimi plemionami... aż do chwili, gdy demoniczna armia, znana jako Płonący Legion, na zawsze zniszczyła spokój tego świata. Teraz orki, smoki, gobliny i trolle walczą o władzę nad podzielonymi i skłóconymi królestwami. To część wielkiego, niebezpiecznego planu, który ma zadecydować o przyszłości świata Warcraft.

Niewolnik. Gladiator. Szaman. Wódz - to kolejne wcielenia tajemniczego orka znanego jako Thrall. Wychowany od małego przez okrutnych ludzi, którzy chcieli uczynić z niego posłusznego niewolnika, łączącego w sobie dzikość orków i spryt ludzi, Thrall podążył za swoim przeznaczeniem, którego sam nie do końca pojmował - aby uwolnić się i odkryć starożytne tradycje swego ludu. Opowiemy historię jego burzliwego życia - a jest opowieść o honorze, nienawiści i nadziei.

Komentarze

string(15) ""

   
Ocena:
0
Słabe.. po prostu słabe. Początkowo wydawało się fajne, lecz szybko zmieniłem zdanie. Książka wybitnie infantylna. Wszystko idzie jak po sznurku. Każdy czyn Thralla to nieświadomy sukces. Portret psychologiczny ubogi. Nie polecam nawet fanom Warcrafta.
28-05-2010 21:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.