Pamięć zwana imperium
» Wieści » Wampirze cesarstwo ukaże się w dwóch wersjach

Wampirze cesarstwo ukaże się w dwóch wersjach

20-10-2021 19:41 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Wampirze cesarstwo ukaże się w dwóch wersjach

Wydawnictwo Mag poinformowało, że Wampirze cesarstwo, pierwszy tomu nowego cyklu fantasy autorstwa Jaya Kristoffa, ostatecznie ukaże się w dwóch wersjach, jeśli chodzi o projekty okładek. Data premiery powieści została wyznaczona na 24 listopada bieżącego roku.

Zapowiedź:

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy „New York Timesa”.

Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną zakończy.

Od ostatniego wschodu słońca upłynęło dwadzieścia siedem długich lat. Niemal trzy dekady temu wampiry wypowiedziały ludziom wojnę, by zbudować swoje wieczne cesarstwo na zgliszczach naszego. W morzu ciemności tlą się dziś tylko nieliczne iskierki światła.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Gabriel de León jest srebroświętym, członkiem świętego bractwa, które przysięgło bronić cesarstwa i Kościoła przed istotami nocy. Ale kiedy zabrakło światła dziennego, nawet Srebrny Zakon nie był w stanie powstrzymać naporu bestii. Teraz został tylko Gabriel.

Uwięziony przez potwory, które poprzysiągł zniszczyć, Ostatni Srebroświęty zostaje zmuszony do opowiedzenia dziejów swojego życia, historii legendarnych bitew i zakazanej miłości, utraconej wiary i nawiązanych przyjaźni, Wojen Krwi, Wiecznotrwałego Króla i pogoni za ostatnią nadzieją ludzkości: Świętym Graalem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Jay Kristoff | Wampirze cesarstwo


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Tiszka
   
Ocena:
0

Na Facebooku jest jakaś fala zachwytu tą książką i okładkami,a przecież Kristoff to taki ło pisarz :D 

21-10-2021 10:30
Exar
   
Ocena:
0
Okładka mega zwykła (oczywiście jak na fantastyczne standardy).
22-10-2021 18:41
Johny
   
Ocena:
0

Może to ludzie od marketingu szeptanego się zachwycają? Czasem na Fejsie nie wiadomo kto szczerze komentuje a kto kręci PR.

22-10-2021 19:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.