» Wieści » W mocy wichru już niedługo

W mocy wichru już niedługo

01-03-2018 10:44 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

W mocy wichru już niedługo

Przypominamy, że 6 marca nakładem wydawnictwa Rebis ukaże się W mocy wichru, trzeci tom cyklu fantastycznego Teatr węży autorstwa Agnieszki Hałas.

Zapowiedź:

W mocy wichru to ostatni tom fantastycznego cyklu powieściowego o świecie Zmroczy "Teatr węży" – mrocznego, intrygującego, pełnego plastycznych szczegółów, z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością.

W świecie, gdzie czarny dar czyni cię wyklętym, każda maska i nowa tożsamość mogą zagwarantować bezpieczeństwo tylko przez krótki czas.
Marshia Lavalle przez lata służyła Otchłani, a teraz musi zapłacić za to wysoką cenę. Krzyczący w Ciemności jeszcze nie wie, że przypomnieli sobie o nim wrogowie z poprzedniego życia. Anavri musi nauczyć się posługiwać darem, którego nienawidzi. A w jednym z miast nad Zatoką Snów grasuje morderca.
Co łączy tragedię, jaka rozegrała się przed laty w mieście ogarniętym zarazą, z człowiekiem w stroju błazna, który zabija kobiety lekkich obyczajów? I czy można wygrać z nieubłaganą logiką mówiącą, że w życiu czarnego maga każda więź prędzej czy później musi zostać zerwana?

Tytuł: W mocy wichru
Cykl: Teatr węży
Tom: 3
Autor: Agnieszka Hałas
Wydawca: Rebis
Data wydania: 6 marca 2018
Liczba stron: 608
Oprawa: miękka
Format: 132×202mm
ISBN-13: 978-83-8062-165-7

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Agnieszka Hałas


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.