» Wieści » Vesper zapowiada nową polską powieść grozy

Vesper zapowiada nową polską powieść grozy

17-11-2021 15:52 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Vesper zapowiada nową polską powieść grozy

Wydawnictwo Vesper zapowiedziało, że 24 listopada ukaże się jego nakładem Pętla, powieść grozy autorstwa Kamila Staniszka – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią książki. 

Zapowiedź:

Rafał po rozstaniu z Martą traci sens życia i podejmuje próbę samobójczą. Z depresji próbuje wyciągnąć go babcia, którą odwiedza w Pogorzelisku, zapadłej wsi na Lubelszczyźnie, gdzie jako dziecko spędzał wakacje. Bardzo szybko okazuje się, że sielska atmosfera z pozoru prostszego życia skrywa jeszcze większe koszmary niż te, przed którymi uciekał. Rafał zaczyna balansować na granicy rzeczywistości i przerażających wizji, zrodzonych w jego udręczonym umyśle. Ta pozornie beztroska wieś staje się miejscem coraz dziwniejszych zdarzeń, przemieniających narastający niepokój w paniczny strach. Wkrótce demony, przebudzone w zapadłej i wyludnionej wsi, zaczynają wkraczać w życie Marty, dawnej ukochanej Rafała. Coraz brutalniej i z coraz większą bezwzględnością.

„Pętla” to wciągająca powieść pełna tajemnic i mroku. Napisana z niezwykłą lekkością i swobodą, miejscami przesycona jest gorzką ironią i poczuciem humoru, właściwymi dla oryginalnego stylu Kamila Staniszka.

Tytuł: Pętla
Autor: Kamil Staniszek
Wydawca: Vesper
Data wydania: 24 listopada 2021
Liczba stron: 272
Oprawa: twarda
Cena: 44,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Kamil Staniszek | Pętla

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.